• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30230 - تاریخ انتشار : یکشنبه 07 مهر 1398 - ساعت: 15:45

چاپ
افتتاح دو خانه محروم از سوی بسیج سازندگی سپاه میاندورود+ تصاویر

به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

افتتاح دو خانه محروم از سوی بسیج سازندگی سپاه میاندورود+ تصاویر


صبح امروز با حضور فرمانده و جانشین فرمانده سپاه، بخشدار مرکزی، رئیس بهزیستی، رئیس بنیاد شهید و دیگر مسئولان میاندورود دو خانه محروم مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در روستای اسلام آباد و ولوجا افتتاح شد.

به گزارش میانخبر، صبح امروز با حضور فرمانده و جانشین فرمانده سپاه، بخشدار مرکزی، رئیس بهزیستی، رئیس بنیاد شهید و دیگر مسئولان میاندورود دو خانه محروم مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در روستای اسلام آباد و ولوجا افتتاح شد.

مصطفی ملازاده مسئول بسیج سازندگی سپاه میاندورود در حاشیه این مراسم اظهار کرد: منزل مسکونی ساخته شده در روستای اسلام‌آباد برای یک خانواده تحت پوشش کمیته امداد بود که با زیربنای 65 متر و با هزینه بالغ بر 65 میلیون تومان ساخته شد.

ملازاده بیان کرد: 30 میلیون تومان از سوی کمیته امداد تامین اعتبار شد و ما بقی هزینه از سوی خیرین، سپاه و گروه‌های جهادی بسیج سازندگی تامین و ساخته شد.

وی درباره مسکن ساخته شده در روستای ولوجا، گفت: این منزل مسکونی برای مددجوی تحت پوشش بهزیستی بود که در مساحت 65 متر مربع و با هزینه 65 میلیون تومانی ساخته شد.

ملازاده خاطرنشان کرد: برای ساخت این منزل مسکونی شش میلیون تومان از طرف بهزیستی داده شد و مابقی توسط مددجو و بخش اعظمی توسط بسیج سازندگی تقبل شد.

مسئول بسیج سازندگی میاندورود همچنین از ساخت 24 واحد منزل مسکونی برای محرومان و مددجویان در میاندورود در سال جاری خبر داد و افزود: امیدواریم تا پایان سال بتوانیم همه این واحدها را با کمک مردم، خیرین و گروه‌های جهادی ساخته و تحویل خانواده‌ها دهیم.مطالب مرتبط با : افتتاح دو خانه محروم از سوی بسیج سازندگی سپاه میاندورود+ تصاویر
دیدگاه شما در مورد : افتتاح دو خانه محروم از سوی بسیج سازندگی سپاه میاندورود+ تصاویر

افتتاح دو خانه محروم از سوی بسیج سازندگی سپاه میاندورود+ تصاویر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ