• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30231 - تاریخ انتشار : سه شنبه 09 مهر 1398 - ساعت: 19:21

چاپ
پذیرایی روزانه 1000 نفر از زائران در موکب شهدای میاندورود

مسئول موکب شهدای میاندورود خبر داد

پذیرایی روزانه 1000 نفر از زائران در موکب شهدای میاندورود


مسئول موکب شهدای میاندورود از پذیرایی روزانه 1000 نفر از زائران در موکب شهدای میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر، حسین جدیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: به همت مردم، خیرین و مسئولان شهرستان، موکب شهدای میاندورود برای مراسم اربعین امسال در کربلای معلا مستقر خواهد شد و روزانه به هزار نفر خدمات ارائه خواهد کرد.

وی بیان کرد: تا به امروز نزدیک به 40 میلیون تومان وجه نقد، دو تن برنج، مقدار قابل توجه‌ای پتو، رب، پیاز، سیب زمینی، قند، چای، آب معدنی، دوغ، کره و اقلام مورد نیاز دیگر که برای موکب پیش بینی شده از سوی مردم و خیرین اهدا شده است.

مسئول موکب شهدای میاندورود خاطرنشان کرد: زمینی به مساحت حدود هزار متر مربع در اختیار موکب شهدای میاندورود قرار گرفته است که حدود صد نفر از خادمان موکب برای ارائه خدمات به زائران در آن فعالیت خواهند کرد.

جدیدی با بیان اینکه امسال دومین سال اعزام موکب شهدای میاندورود است، افزود: گروه پیش رو امروز به کربلا اعزام شدند و گروه دوم طی مراسمی در روز جمعه 12 مهر ماه اعزام خواهند شد.

وی با اشاره به حضور پروشور و میلیونی مردم در مراسم اربعین، تصریح کرد: این حضور نشان از عشق و علاقه و دینداری مردم و همچنین همبستگی و اتحاد مسلمانان را نشان می‌دهد که زیر چتر دین سخاوتمندانه با هم برخورد می‌کنند.مطالب مرتبط با : پذیرایی روزانه 1000 نفر از زائران در موکب شهدای میاندورود
دیدگاه شما در مورد : پذیرایی روزانه 1000 نفر از زائران در موکب شهدای میاندورود

پذیرایی روزانه 1000 نفر از زائران در موکب شهدای میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ