• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30233 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 11 مهر 1398 - ساعت: 16:08

چاپ
ورود 100 دانش آموز پایه اولی/ فضای آموزش جایی نیست که هر کسی وارد آن شود

مدیر آموزش و پرورش میاندورود:

ورود 100 دانش آموز پایه اولی/ فضای آموزش جایی نیست که هر کسی وارد آن شود


مدیر آموزش و پرورش میاندورود گفت: فضای آموزش جایی نیست که هر کسی وارد آن شود چون آنها فرزندان ما را باید تعلیم دهند.

به گزارش میانخبر، حسین‌علی علیجانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه اولین سالی بود که بیشترین حجم بازنشستگی را در سطح کشور و استان داشتیم، اظهار کرد: امسال 72 نفر یعنی 9 درصد معلمان میاندورود بازنشسته شدند.

وی با انتقاد از ورود افراد جدید بدون تخصص و دانش به آموزش و پرورش، بیان کرد: فضای آموزش جایی نیست که هر کسی وارد آن شود چون آنها فرزندان ما را باید تعلیم دهند.

مدیر آموزش و پرورش میاندورود، خاطرنشان کرد: اگر نگاه ما تعالی و پیشرفت است باید نگاه ما به حیاط مدرسه، کلاس و نیمکت باشد چون آینده نیاز به فرزندان شایسته و مدیران لایق دارد که اینها از مدرسه شکل می‌گیرد.

علیجانی تصریح کرد: اجازه نمی‌دهیم در حریم آموزش و پرورش کسی وارد شود که تخصص و دانش ندارد اما درب آموزش و پرورش برای مردم و خیرین باز است.

وی افزود: تلاش کنیم تمام برنامه‌های ما در راستای تقویت معلمان باشد چون اگر آنها تقویت شوند دانش آموز رشد می‌کند.

علیجانی با بیان اینکه امن‌ترین فضای آموزشی در کشور مدرسه است، گفت: اگر امنیت داخل مدرسه نباشد همه متضرر خواهیم شد.

وی از ورود 100 نفر پایه اولی در سال تحصیلی جدید خبر داد و اظهار کرد: نسبت به چند سال گذشته امروز تعداد دانش آموزان ما بیشتر شده است.

علیجانی تاکید کرد: هشت هزار و 872 دانش آموز در 440 کلاس درس شامل 45 کلاس غیردولتی و 395 کلاس دولتی در 82 مدرسه و با حضور 765 معلم در سال تحصیلی جدید آموزش می‌بینند.

وی با اشاره به اینکه اولین شهرستانی در سطح استان بودیم که توانستیم نیروی انسانی خود را تکمیل کنیم، تصریح کرد: در زمینه ساخت مدراس نیز پنج پروژه نیمه کاره داریم که یک پروژه در روستای ولوجا با کمک بنیاد برکت ساخته شد و بزودی افتتاح می‌شود و چهار پروژه دیگر هم بین 30 تا 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.مطالب مرتبط با : ورود 100 دانش آموز پایه اولی/ فضای آموزش جایی نیست که هر کسی وارد آن شود
دیدگاه شما در مورد : ورود 100 دانش آموز پایه اولی/ فضای آموزش جایی نیست که هر کسی وارد آن شود

ورود 100 دانش آموز پایه اولی/ فضای آموزش جایی نیست که هر کسی وارد آن شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ