• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30248 - تاریخ انتشار : یکشنبه 14 مهر 1398 - ساعت: 21:25

چاپ
سه سال بدون غریق در ساحل میاندورود

رئیس ورزش و جوانان میاندورود خبر داد

سه سال بدون غریق در ساحل میاندورود


رئیس ورزش و جوانان میاندورود گفت: در سال سال اخیر با تلاش ناجیان شهرستان هیچ‌گونه غریق نداشتیم.

به گزارش میانخبر، جواد اسفندیاری در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه میاندورود بیش از نه کیلومتر ساحل دارد، اظهار کرد: چهار طرح در ساحل میاندورود شامل دو طرح خصوصی و دو طرح عمومی فعال است.

وی بیان کرد: حدود هفت کیلومتر از ساحل میاندورود در پوشش ناجیان غریق شهرستان قرار دارد که 25 نفر ناجی در منطقه ممنوعه فعالیت دارند.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود، خاطرنشان کرد: با تلاش ناجیان شهرستان در دو شیفت صبح و بعدازظهر در طول طرح دریا در سال جاری ۸ نفر نجات پیدا کردند.

اسفندیاری تاکید کرد: از سال 96 و با تلاش رئیس هیات نجات غریق شهرستان و ناجیان، هیچ‌گونه غرقی در ساحل میاندورود نداشتیم.

وی با بیان اینکه این عملکرد با کمترین امکانات و تجهیزات به‌دست آمد، گفت: ناجیان ما سایه بان و آلاچیق و حتی اعتبار برای راه اندازی جت اسکی ندارند و در بعضی مناطق با کمبود ناجی روبرو هستیم و هر یک کیلومتر یک ناجی حضور دارد.

اسفندیاری با انتقاد ازعدم همکاری مدیران برخی از مجتمع‌های تفریحی با هیات و ناجیان، افزود: در صورت حمایت مدیران مجتمع‌های ساحلی و به کارگیری ناجیان باعث ایجاد شغل و کم کردن بار مالی دولت می‌شوند.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود خاطرنشان کرد: ناجیان برای ادامه کار خود نیاز به حمایت بیشتری دارند و پرداخت به‌موقع حقوق ناجیان باعث دلگرمی آنها خواهد شد.مطالب مرتبط با : سه سال بدون غریق در ساحل میاندورود
دیدگاه شما در مورد : سه سال بدون غریق در ساحل میاندورود

سه سال بدون غریق در ساحل میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ