• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 30258 - تاریخ انتشار : دوشنبه 15 مهر 1398 - ساعت: 12:09

چاپ

سارقان موتورسوار بنزین تمام‌کردند و گرفتار شدند


دزدان موتورسوار پس از آخرین سرقت خود با خوشحالی در حال فرار بودند که بنزین موتورسیکلت‌شان تمام شد و پس از اینکه وارد پمپ‌بنزین شدند سرنخ دستگیری‌شان به دست پلیس افتاد.

به گزارش میانخبر، این پرونده از نیمه‌تیرماه امسال و همزمان با طرح شکایت‌های مشابه درباره سرقت گوشی‌های تلفن همراه و کیف‌قاپی دو سارق موتورسوار در دستور کار کارآگاهان پایگاه‌پنجم پلیس‌آگاهی تهران قرار گرفت.

تحقیقات حکایت از این داشت که دو مرد موتورسوار با پرسه در خیابان‌ها اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه رهگذران یا کیف‌قاپی کرده و از محل متواری می‌شوند.

یکی از شاکیان در توضیح ماجرا به مأموران پلیس گفت: من ساکن محله شادآباد هستم. ساعت‌۲۱ شب حادثه در حال عبور از پیاده‌رو بودم و داشتم با تلفن همراهم حرف می‌زدم که ناگهان موتورسیکلتی کنارم توقف کرد و ترک‌نشین آن پیاده شد و به طرفم آمد. او ناگهان چاقو کشید و آن را زیر گلویم گذاشت و خواست که گوشی‌ام را به او بدهم. من که به شدت ترسیده بودم گوشی را به آن مرد دادم. او هم به سرعت ترک موتور سوار شد و راکب را محسن صدا کرد و خواست که حرکت کند که آن‌ها به سرعت از محل دور شدند.

مأموران پلیس با حضور در محل و بررسی دوربین‌های مداربسته متوجه شدند که موتورسیکلت سارقان کمی دورتر از محل سرقت، بنزین تمام کرده و آن‌ها به پمپ بنزینی در همان نزدیک رفته و سوخت‌گیری کرد‌ه‌اند.

بعد از به دست آمدن این سرنخ مأموران با بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته پمپ‌بنزین تصویر دو متهم و پلاک موتور آن‌ها را به دست آوردند. آخرین شاکی بعد از دیدن تصویر دو متهم، آن‌ها را به عنوان سارق شناسایی کرد.

در شاخه دیگری از تحقیقات مأموران با بررسی پلاک موتورسیکلت متوجه شدند که مالک موتور، مردی جوان به نام محسن و ساکن شهرستان بهارستان است که مخفیگاه وی شناسایی شد.

بعد از به دست آمدن این اطلاعات بود که مأموران موفق شدند محسن را هنگام خارج شدن از مخفیگاهش بازداشت کنند.

او در بازجویی‌ها به سرقت‌های سریالی با همدستی یکی از دوستانش اعتراف کرد.

محسن گفت: من هر روز همراه همدستم برای سرقت راهی تهران می‌شدیم و در خیابان‌ها و محل‌های خلوت پرسه می‌زدیم و سوژه‌های مورد نظرمان را شناسایی و از آن‌ها سرقت می‌کردیم و با پایان شب به شهرستان بهارستان برمی‌گشتیم.

سرهنگ خیرالله دولت‌خواه، رئیس پایگاه پنجم پلیس‌آگاهی پایتخت گفت: متهم بازداشت شده به ۳۰ فقره سرقت با همدستی دوستش اعتراف کرد و تحقیقات برای بازداشت متهم فراری و کشف جرائم بیشترآن‌ها در جریان است.


منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : سارقان موتورسوار بنزین تمام‌کردند و گرفتار شدند
دیدگاه شما در مورد : سارقان موتورسوار بنزین تمام‌کردند و گرفتار شدند

سارقان موتورسوار بنزین تمام‌کردند و گرفتار شدند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ