• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 30273 - تاریخ انتشار : سه شنبه 16 مهر 1398 - ساعت: 10:02

چاپ

بررسی افزایش نرخ عوارض آزادراه‌ها در کمیسیون عمران مجلس/ دامادی: وزارت راه باید پاسخگو باشد


محمد دامادی گفت: دربرهه ای قرار شد نرخ عوارض آزادراه ها افزایش پیدا کند اما قرار بود این افزایش به صورت پلکانی باشد ولی یکباره برخی از مسیرها افزایش قیمت زیادی را داشته اند.

به گزارش میانخبر، در خصوص افزایش قیمت عوارض آزادراه ها و پیگیری های مجلس در این خصوص اظهار داشت: افزایش عوارض آزادراه ها در کمیسیون عمران بررسی می شود و از وزیر راه و مسئولان مربوطه دعوت می شود تا به مجلس آمده و توضیحات خود را در این خصوص ارائه دهند.

وی با بیان اینکه موافق افزایش ناگهانی عوارض آزادراه ها نیستیم تصریح کرد: دربرهه ای قرار شد نرخ عوارض آزادراه ها افزایش پیدا کند اما قرار بود این افزایش به صورت پلکانی باشد ولی یکباره برخی از مسیرها افزایش قیمت زیادی را داشته اند.

عضو کمیسیون عمران در ادامه گفت: گاهی مشاهده می شود در یک مسیر کوتاه چندین عوارضی پشت سر هم ایجاد کرده اند که با توجه به افزایش قیمت های اخیر، این مورد هزینه ها را تا حد زیادی بالا می برد چرا که برخی از افراد به صورت مداوم در حال تردد هستند و این افزایش نرخ عوارض آزادراه ها برای آنها به صرفه نیست.

دامادی همچنین تصریح کرد: وزارت راه و شهرسازی باید نسبت به این افزایش قیمت ها پاسخگو باشد و به زودی در جلسات کمیسیون عمران در مجلس افزایش نرخ آزادراه ها بررسی می شود.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : بررسی افزایش نرخ عوارض آزادراه‌ها در کمیسیون عمران مجلس/ دامادی: وزارت راه باید پاسخگو باشد
دیدگاه شما در مورد : بررسی افزایش نرخ عوارض آزادراه‌ها در کمیسیون عمران مجلس/ دامادی: وزارت راه باید پاسخگو باشد

بررسی افزایش نرخ عوارض آزادراه‌ها در کمیسیون عمران مجلس/ دامادی: وزارت راه باید پاسخگو باشد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ