• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 30352 - تاریخ انتشار : سه شنبه 30 مهر 1398 - ساعت: 11:23

چاپ

پیش‌بینی بارش باران برای بیشتر مناطق کشور


کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور را طی روز‌های آتی تشریح کرد.

به گزارش میانخبر، فریبا گودرزی، با اشاره به شرایط جوی کشور، گفت: از امروز تا روز شنبه به طور متناب در استان‌های واقع در شمال غرب، غرب دامنه‌های جنوبی البرز، دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی و بخش‌هایی از مرکز کشور بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد‌های موقتی پیش بینی می‌شود.

وی ادامه داد: شدت بارش برای امروزو فردا برای استان‌هایی همچون کردستان، آذربایجان شرقی، غربی، کرمانشاه، زنجان، غرب همدان، غرب مرکزی و جنوب اصفهان پیش بینی می‌شود و احتمال آب گرفتگی و سیلابی شدن مسیل‌ها و همچنین مه آلود شدن جاده‌های کوهستانی وجود دارد.

گودرزی با بیان اینکه برای سواحلی شمالی کشور بارش‌های باران به صورت متناوب پیش بینی می‌شود، تصریح کرد: در جنوب کرمان، جنوب فارس و پاره از مناطق استان هرمزگان رگبار پراکنده و گاهی رعد و برق را داریم.

این کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: با افزایش سرعت وزش باد روی شمال عربستان و جنوب عراق وقوع گردو خاک برای استان خوزستان دور از انتظار نیست.

گودرزی با بیان اینکه تهران امروز در برخی ساعات افزایش ابر و بارش پراکنده خواهد داشت، گفت: بیشنه دما ۲۱ درجه خواهد شد و کاهش دما برای روز‌های آتی خواهیم داشت.

کارشناس سازمان هواشناسی یادآور شد: امروز صبح تازه آباد کرمان و لاله زار کرمان دمای صفر درجه داشته و به عنوان خنک‌ترین مناطق کشور و برازجان در بوشهر با دمای ۳۷ درجه گرم‌ترین منطقه بوده است.


منبع : تابناک

مطالب مرتبط با : پیش‌بینی بارش باران برای بیشتر مناطق کشور
دیدگاه شما در مورد : پیش‌بینی بارش باران برای بیشتر مناطق کشور

پیش‌بینی بارش باران برای بیشتر مناطق کشور تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ