• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 30406 - تاریخ انتشار : یکشنبه 12 آبان 1398 - ساعت: 12:20

چاپ

آغاز خرید حمایتی محصول زعفران در رشتخوار/ خرید حمایتی زعفران تا پایان آذر ماه ادامه دارد


مسئول اداره تعاون روستایی شهرستان رشتخوار از آغاز روند خرید حمایتی محصول زعفران تا پایان آذرماه امسال در اداره تعاون روستایی این شهرستان خبر داد.

به گزارش میانخبر، سیدکمال میرزایی، مسئول اداره تعاون روستای شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار صبح توس، از آغاز روند خرید حمایتی محصول زعفران در شهرستان رشتخوار خبر داد.

میرزایی در ادامه با اشاره به اینکه محصول زعفران کشاورزان در صورتی تحت پوشش خرید حمایتی امسال قرار می گیرید که حتما محصول تولیدی سال جاری باشد، گفت: کشاورزان گرامی در سرتاسر شهرستان میتواند با مراجعه به جهاد کشاورزی و دریافت معرفی نامه و همراه داشتن مدارک شناسایی کارت ملی و شماره حساب بانک کشاورزی به اتحادیه تعاون روستایی شهرستان رشتخوار واقع در بلوار امام رضا روبروی جمعیت هلال احمر شهرستان مراجعه نمایند.

وی در ادامه با تاکید براینکه قیمت محصول زعفران پس از بررسی در آزمایشگاه توسط کارشناسان تعیین می شود، افزود: محصول زعفران تحویلی از کشاورزان در ۴ رده بر اساس کیفیت محصول با قیمت پوشال معمولی ۸ میلیون ۲۰۰ هزار تومان، پوشال مرغوب هر کیلو ۹ میلیون تومان، شبه نگین هر کیلو ۹ میلیون ۵۰۰ هزار تومان و زعفران نگین ۱۰ میلیون ۵۰۰ هزار تومان تعیین خواهد شد.

مسئول تعاون روستایی همچنین با اشاره به اینکه تعاون روستایی رشتخوار همزمان با ۱۳ پایگاه خرید حمایتی را آغاز کرده است، یادآور شد: با توجه به آغاز برداشت محصول زعفران در شهرستان رشتخوار روند خرید حمایتی توسط این نهاد تا ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ ادامه خواهد داشت.

شغل بیش از 80 درصد مردم شهرستان رشتخوار کشاورزی و دامپروری است و محصول زعفران از جمله 3 محصول مهم تولیدی در این شهرستان است، میزان خرید محصول دوره قبل طرح حمایتی زعفران در شهرستان رشتخوار توسط اداره تعاون روستایی این شهرستان بالغ بر ۸ تن بوده است.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : آغاز خرید حمایتی محصول زعفران در رشتخوار/ خرید حمایتی زعفران تا پایان آذر ماه ادامه دارد
دیدگاه شما در مورد : آغاز خرید حمایتی محصول زعفران در رشتخوار/ خرید حمایتی زعفران تا پایان آذر ماه ادامه دارد

آغاز خرید حمایتی محصول زعفران در رشتخوار/ خرید حمایتی زعفران تا پایان آذر ماه ادامه دارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ