• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30416 - تاریخ انتشار : یکشنبه 12 آبان 1398 - ساعت: 16:59

چاپ
مسئولان در اندیشه مقابله با تهدیدات نوین دشمن در حوزه نیازهای اساسی مردم باشند

معاون هماهنگی سازمان پدافند غیرعامل کشور:

مسئولان در اندیشه مقابله با تهدیدات نوین دشمن در حوزه نیازهای اساسی مردم باشند


معاون هماهنگی سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: مسئولان باید در اندیشه مقابله با تهدیدات نوین دشمن در حوزه نیازهای اساسی مردم باشند.‌

به گزارش میانخبر، مراسم نواخته شدن زنگ پدافند غیرعامل با حضور سردار آل اسحاق معاون هماهنگی پدافند غیرعامل کشور، حسن‌نژاد معاون سیاسی استانداری، مدیرکل فرودگاه‌های استان، مدیرکل آموزش و پرورش، منفردی مدیرکل پدافند غیرعامل استان و سرپرست فرمانداری میاندورود و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی در هنرستان برکت میاندورود نواخته شد.

سردار محمدحسین آل اسحاق معاون هماهنگی سازمان پدافند غیرعامل کشور در این مراسم با بیان اینکه آموزش و پرورش باید دانش آموزان را با پدافند غیرعامل آشنا کند، اظهار کرد: مسئولان باید در اندیشه مقابله با تهدیدات نوین دشمن در حوزه نیازهای اساسی مردم باشند.‌

آل اسحاق بیان کرد: نقش مازندران در پیروزی انقلاب و هشت سال دفاع مقدس بی‌نظیر بوده و امید داریم در پدافند غیرعامل نیز الگویی برای سایر نقاط کشور باشد.

وی خاطرنشان کرد: این مردم پای انقلاب استقامت کردند و خداوند هم همواره ما را حمایت کرده است و وظیفه ماست که برای آرامش این ملت بکوشیم.

آل اسحاق با بیان اینکه تهدیدات سایبری در حال گسترش است تا همه حوزه‌های ما را رصد کنند، تصریح کرد: ما نیازمند زیرساخت‌هایی هستیم که ما را در هنگام جنگ‌ها و تهدیدها حفظ کند.

حسین حسن‌نژاد معاون سیاسی استانداری مازندران نیز با تاکید بر اینکه اگر بخواهیم درست بسازیم باید درست فکر کنیم و آینده‌نگری داشته باشیم، افزود: برای رسیدن به این نکته، تعریف درستی از نیازها باید داشته باشیم و همچنین به روندهای موجود نیز توجه کنیم.

حسن‌نژاد بیان کرد: به صدا در آمدن زنگ پدافند غیر عامل در مدارس به این معنی است که ذهنیت جامعه را به این نکته جلب کنیم که هر تصمیمی که می‌گیریم بر اساس پایداری باشد.

عسکری نیکزاد مدیر کل آموزش وپرورش استان مازندران اظهار کرد: درپدافند غیر عامل بدون هیچ ابزار جنگی با فکر و برنامه ریزی‌های اقتصادی دفاع خواهیم کرد.

نیکزاد بیان کرد: باید از تمامی امکانات موجود استفاده کنیم مخصوصا در این دورانی که دشمن تمام امکاناتش را برای آسیب‌زدن بسیج کرده و خدا را شاکریم که بعد از تاسیس سازمان پدافند غیر عامل نتوانستند آسیبی به کشورمان برسانند.

وی خاطرنشان کرد: پدافند غیر عامل تهدید شناسی و مقابله با تهدید است که باید با برنامه‌ریزی دقیق و با دوراندیشی خوب فضا را کنترل کنیم.مطالب مرتبط با : مسئولان در اندیشه مقابله با تهدیدات نوین دشمن در حوزه نیازهای اساسی مردم باشند
دیدگاه شما در مورد : مسئولان در اندیشه مقابله با تهدیدات نوین دشمن در حوزه نیازهای اساسی مردم باشند

مسئولان در اندیشه مقابله با تهدیدات نوین دشمن در حوزه نیازهای اساسی مردم باشند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ