• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30437 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 آبان 1398 - ساعت: 19:42

چاپ
کاهش درد و رنج دیگران یعنی اخلاق مداری/ کاهش مصرف کاغذ در ادارات مورد توجه باشد

فرماندار میاندورود:

کاهش درد و رنج دیگران یعنی اخلاق مداری/ کاهش مصرف کاغذ در ادارات مورد توجه باشد


فرماندار میاندورود گفت: اخلاق یعنی کاهش درد و رنج دیگران و هر کسی که به خود و جامعه و طبیعت ظلم نکند انسان اخلاق مداری است.

به گزارش میانخبر، ظهر امروز جلسه شورای اداری میاندورود به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه شهرستان و اعضای جلسه شورای اداری میاندورود در سالن اجتماعات فرمانداری میاندورود برگزار شد.

حجت الاسلام رضا محمدنسب امام جمعه میاندورود در این جلسه از زحمات 40ساله آیت الله طبرسی تجلیل و با تبریک به حجت الاسلام لائینی، اظهار کرد: همه ما سرباز ولایت فقیه هستیم که باید در سنگر خدمت در جهت تحقق فرمایشات ایشان گام برداریم.

محمدنسب با بیان اینکه نیاز فردی و اجتماعی همه ما در جامعه داشتن اخلاق نیکو است باید بدخلقی را کاهش دهیم، بیان کرد: مسئولان وعده‌های پوچ به مردم ندهند و با تکریم ارباب رجوع با استفاده از توان خود مردم به رفع مشکل بپردازند.

حسین منفردی فرماندار میاندورود در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن هفته وحدت و تبریک میلاد پیامبر و امام جعفر صادق(ع)، گفت: پیامبر اسلام اسوه اخلاق است و انشاالله همه ما در اندیشه و عمل از پیروان شایسته ایشان باشیم.

منفردی با مطرح کردن اخلاق به‌عنوان محور سیره عملی و دینی، تصریح کرد: اخلاق یعنی کاهش درد و رنج دیگران و هر کسی که به خود و جامعه و طبیعت ظلم نکند انسان اخلاق مداری است.

وی با تاکید بر رعایت اخلاق سیاسی، خاطرنشان کرد: اخلاق و سیاست باید در جامعه اسلامی پررنگ باشد و بدانیم مردم به‌عنوان ولی نعمت ما نیازمند توجه هستند و در راستای فعالیت و کاهش رنج آنان گام برداریم.

منفردی با بیان اینکه مسئولان امانت‌دار هستند و رای مردم حق الناس است، افزود: مدیران طبق قانون نباید در سیستم اداری فعالیت انتخاباتی داشته باشند و اخلاق مدیریتی حکم می‌کند خارج از وقت اداری هم له یا علیه کسی فعالیت انتخاباتی نداشته باشند.

فرماندار میاندورود در پایان گفت: کاهش استفاده از کاغذ در ادارات در دستور کار است و مدیران دراین زمینه توجه داشته باشند.مطالب مرتبط با : کاهش درد و رنج دیگران یعنی اخلاق مداری/ کاهش مصرف کاغذ در ادارات مورد توجه باشد
دیدگاه شما در مورد : کاهش درد و رنج دیگران یعنی اخلاق مداری/ کاهش مصرف کاغذ در ادارات مورد توجه باشد

کاهش درد و رنج دیگران یعنی اخلاق مداری/ کاهش مصرف کاغذ در ادارات مورد توجه باشد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ