• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30448 - تاریخ انتشار : جمعه 01 آذر 1398 - ساعت: 15:19

چاپ
اعتراض کردن حق مردم است و صف اغتشاشگران از آنها جداست

امام جمعه میاندورود:

اعتراض کردن حق مردم است و صف اغتشاشگران از آنها جداست


امام جمعه میاندورود گفت: حق مردم است که نظرشان را نسبت به این طرح عنوان کنند چون انقلاب کردیم که هر مسئولی هر کاری خواست انجام ندهد و این اعتراض حق مردم است.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های نماز جمعه میاندورود با اشاره به آغاز هفته بسیج و تبریک این هفته به همه بسیجیان، اظهار کرد: یکی از ابتکارات امام (ره) برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی تشکیل شجره طیبه و نهاد مردمی بسیج بود.

وی با بیان اینکه هر کاری که بسیج انجام می‌دهد برای خدا است، بیان کرد: بسیجی دنبال مال و مقام نیست و مال و مقام زمانی مهم است که در خدمت مردم باشد.

امام جمعه میاندورود با اشاره به حوادث اخیر کشور، خاطرنشان کرد: حوادث اخیر کشور از یک جهت مبارک است برای اینکه بدانیم که دشمن پشت مرز است و از یک جهت تلخ و ناگوار.

محمدنسب با بیان اینکه تاثیرات و نحوه اجرای طرح افزایش قیمت سوخت از نظر کارشناسان متفاوت است، افزود: حق مردم است که نظرشان را نسبت به این طرح عنوان کنند چون انقلاب کردیم که هر مسئولی هر کاری خواست انجام ندهد و این اعتراض حق مردم است.

وی تصریح کرد: یک عده سعی کردند از این اعتراض به حق مردم سوء استفاده و موج سواری کنند و از مسئولان انتظار داریم که اگر یک عده آشوب می‌کنند حق اعتراض دیگر مردم را نشنیده نگیرد.

خطیب جمعه میاندورود با بیان اینکه طرح سهمیه بندی بنزین را دولت‌های قبلی انجام دادند اما اینگونه نبود، گفت: چگونه مسئولان امروز، یک روزی می‌گفتند که یارانه دادن صدقه دادن به مردم است و کارت سوخت غیرکارشناسی است و با وجود هشدار کارشناسان کارت سوخت حذف شد اما امروز به این نتیجه رسیدند که باید کارت سوخت و سهمیه بندی باشد.

محمدنسب تاکید کرد: زمانی می‌توانیم جلوی فساد در جامعه را بگیریم که اصل هشتم قانون اساسی اجرا شود و از رئیس جمهور می‌خواهیم که اجرای این اصل را مورد توجه قرار دهد و امر به معروف و نهی از منکر اجرا شود.

وی با اشاره به هفتم آذر ماه روز نیروی دریایی ارتش، اظهار کرد: دشمن هم در بیرون مرزها و هم در داخل نفوذ کرده است اما مردم اجازه نخواهند داد که نفوذی‌ها سوء استفاده کنند.

امام جمعه میاندورود در پایان گفت: آمریکا زمانی که دید با فشار حداکثری به نتیجه نمی‌رسد سعی می‌کند از این اتفاقات در کشور استفاده کند.مطالب مرتبط با : اعتراض کردن حق مردم است و صف اغتشاشگران از آنها جداست
دیدگاه شما در مورد : اعتراض کردن حق مردم است و صف اغتشاشگران از آنها جداست

اعتراض کردن حق مردم است و صف اغتشاشگران از آنها جداست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ