• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30449 - تاریخ انتشار : شنبه 02 آذر 1398 - ساعت: 18:01

چاپ
برگزاری بیش از 200 عنوان برنامه طی هفته بسیج در میاندورود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود خبر داد

برگزاری بیش از 200 عنوان برنامه طی هفته بسیج در میاندورود


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود از برگزاری بیش از 200 عنوان برنامه در هفته بسیج و افتتاح سه خانه محروم و کلنگ‌زنی ساخت 9 مزار شهید خبر داد.

به گزارش میانخبر، جعفر اصغری در جمع خبرنگاران به مناسبت هفته بسیج و با اشاره به چهل سالگی تشکیل بسیج به فرمان امام (ره)، اظهار کرد: بنا به فرموده رهبر انقلاب، بسیج یعنی نیروی کارآمد کشور برای همه عرصه‌ها از همین رو بسیج چهل سال خدمت خالصانه و عاشقانه در همه عرصه‌ها داشت و در بعد دفاعی، امنیتی، اقتصادی، امدادی و فرهنگی در جامعه وارد عمل شد.

وی بیان کرد: بسیجی که شامل پاک‌ترین انسان‌ها شکل گرفته امروز هدف انقلاب اسلامی را به معنای واقعی دنبال می‌کند و به‌دنبال حفظ ارزش‌های نظام است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود، خاطرنشان کرد: امروز انقلاب اسلامی در اقصا نقاط مختلف جهان اسلام دارد با قدرت سازی و ظرفیت ساری حرکت می‌کند و امروز هیچ میز مذاکره‌ای در جهان و منطقه نمی‌توانیم ببینیم برای حل مسائل منطقه‌ای که ایران در یک سوی آن قدرت تعیین کننده نباشد و این قدرت بسیج و ایران اسلامی است و این عزت و افتخار را مدیون شهدا و بسیجیان هستیم.

اصغری تصریح کرد: امروز بسیج یک تفکر است و در اقصا نقاط جهان دارد قدرت سازی می‌کند برای همین دشمن چهل سال است برای براندازی این نظام و انقلاب دارد برنامه ریزی می‌کند و هر روز به شکل‌های مختلف و در چند روز گذشته به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده سازماندهی برای معاندین و منافقین و سلطنت طلبان انجام داد که وقتی سهمیه بندی سوخت صورت گرفت از این موضوع استفاده کردند و بر روی موجی که بعضی افراد ایجاد کردند موج سواری کردند اما بسیجیان پای کار آمدند و در کنار نیروی انتظامی مجددا امنیت را برای همه مردم به ارمغان آوردند.

وی افزود: بسیج در همه عرصه‌ها به‌خصوص اقتصاد مقاومتی که شعار چندین سال اخیر رهبری بود وارد عمل شد و در صحنه‌های اقتصاد و تولید بسیج است که در صف اول برای اجرای فرمان امام خود نقش ایفا می‌کند و با تاسی از فرهنگ بزرگ عاشورا تولی و تبری را معنا کرده است.

اصغری از برگزاری بیش از 200 عنوان برنامه در هفته بسیج در سطح شهرستان خبر داد و گفت: غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا، مسابقات ورزشی، دیدار با خانواده شهدا، اکران فیلم یتیم خانه ایران، نشست روشنگری با موضوع سبک زندگی اسلامی، همایش بصیرتی زینبی، برگزاری اردوی جهادی – فرهنگی، برپایی میز خدمت، همایش بصیرتی استکبار ستیزی، مراسم کلنگ زنی ساختمان پایگاه امام سجاد(ع) بازیارخیل، تبیین گفتمان انقلاب و دستاوردهای 40 ساله، برگزاری مابقات نقاشی با موضوع بسیج 40 ساله، کارگاه آثار و برکات ازدواج، کارگاه آموزش سواد رسانه‌ای و آسیب‌های فضای مجازی، شب شعر انقلاب، اجتماع بزرگ بسیجیان، اعزام اکیپ‌های پزشکی به مناطق محروم و حاشیه نشین، پخش فیلم به وقت شام و برپایی نمایشگاه از جمله برنامه‌های هفته بسیج در میاندورود است.

وی با بیان اینکه سه واحد مسکن محرومین در این هفته افتتاح خواهد شد، اظهار کرد: 10 واحد مسکونی دیگر در حال ساخت داریم که امیدواریم تا پایان سال بتوانیم آنها را تکمیل کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود با اشاره به نقش ویژه شهدا در ادامه حرکت و پویایی انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: در هفته بسیج کلنگ ساخت 9 مزار شهید در روستای ولوجا زده خواهد شد.مطالب مرتبط با : برگزاری بیش از 200 عنوان برنامه طی هفته بسیج در میاندورود
دیدگاه شما در مورد : برگزاری بیش از 200 عنوان برنامه طی هفته بسیج در میاندورود

برگزاری بیش از 200 عنوان برنامه طی هفته بسیج در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ