• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اسلاید شو

کد خبر : 30467 - تاریخ انتشار : شنبه 16 آذر 1398 - ساعت: 11:24

چاپ
به دنبال «مجلس نو» یی هستیم که همین دولت نشسته و خسته را وادار به کار کند

قالیباف:

به دنبال «مجلس نو» یی هستیم که همین دولت نشسته و خسته را وادار به کار کند


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر ما حرف از مجلس نو می‌زنیم یعنی ما باید یک کار نو انجام بدهیم که نیازمند به چهر‌های نو است، نیازمند به ایده‌ها و روش‌های نو است. به دنبال مجلس نویی هستیم که همین دولت نشسته و خسته را وادار به کار کند.

به گزارش میانخبر، محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در همایش کمپین مجلس نو، اظهار داشت: بر روش‌های تصمیم‌گیری در اردوگاه اصولگرایی نقدهای جدی داشتیم و داریم. نتیجه‌ این روش‌ها عدم موفقیت در دو دهه گذشته در عرصه رقابت‌های سیاسی بود. متاسفانه اعتماد مردم به مسائل سیاسی کاهش پیدا کرده و اگر امروز از ناکارآمدی دولت، اعتمادی ریزش کند به سبد رقیبنمی‌ریزد.

وی با بیان اینکه روش یکجانبه‌گرایی غلط و راهی از پیش نمی‌برد، افزود: اگر دغدغه ما حل مشکلات مردم و انقلاب است باید حواسمان به ضد انقلاب باشد چراکه به دنبال جدایی مردم از انقلاب هستند؛ پس باید مردم را حفظ کنیم زیرا صاحبان اصلی انقلاب محرومین و مستضعفان هستند، بنابراین باید این ائتلاف را در این چارچوب پیش ببریم.

قالیباف ادامه داد: در جبهه انقلاب در خدمت دوستان تلاشگر هستیم ولو سلایق‌مان با یکدیگر متفاوت باشد. در جریانات انقلابی مانند پایداری، دلسوزان انقلاب کم نیستند. جوان‌های بسیار خوبی در حال تلاش هستند. شاید برخی در حوزه پایداری من را قبول ندارند اما این موضوعات برای من موضوعیت ندارد. هر شخصی که چارچوب یک جوان انقلابی مومن مردمی که فرد محوری و قبیله‌گرایی نداشته باشد حتما استفاده می‌کنیم.

وی تصریح کرد: ممکن است برخی از جوان‌ها با من مخالف باشند اما من آنها را جوانان قابلی دانستم و در انتخابات از جریان پایداری صدا و صحبت کردم که برای انتخابات ثبت‌نام کنند و از آنها حمایت کنم.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: اگر افراد به دنبال قبیله‌گری باشند اصلا این حرکت‌شان معنا ندارد. در حوزه مدیریت اجرایی نیز در حوزه مدیریت اینگونه عمل کردم. من هیچ زمانی افراد را گرایشی تقسیم نمی‌کنم.

قالیباف با ‌اشاره به ظرفیت دهه شصتی‌ها و استفاده نکردن از آنها، افزود: دهه شصتی‌ها حتما برای ما فرصت هستند. اما نتوانستیم از ظرفیت آنها استفاده کنیم و وقت کشور را تلف کردیم و به جای اینکه به آنها اعتماد کنیم دست تمنا به سمت دشمن دراز کردیم. وی گفت: اگر ما حرف از مجلس نو می‌زنیم یعنی ما باید یک کار نو انجام بدهیم که نیازمند به چهر‌های نو است، نیازمند به ایده‌ها و روش‌های نو است. به دنبال مجلس نویی هستیم که همین دولت نشسته و خسته را وادار به کار کند.


منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : به دنبال «مجلس نو» یی هستیم که همین دولت نشسته و خسته را وادار به کار کند
دیدگاه شما در مورد : به دنبال «مجلس نو» یی هستیم که همین دولت نشسته و خسته را وادار به کار کند

به دنبال «مجلس نو» یی هستیم که همین دولت نشسته و خسته را وادار به کار کند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ