• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اسلاید شو

کد خبر : 30473 - تاریخ انتشار : سه شنبه 19 آذر 1398 - ساعت: 13:35

چاپ
مرگ ثابت شده‌ای از آنفلوانزا در آمل اعلام نشد

مرگ ثابت شده‌ای از آنفلوانزا در آمل اعلام نشد


رئیس شبکه بهداشت شهرستان آمل گفت: هر مرگ مشکوک نمونه گیری و به وزارتخانه ارسال می شود، اما هنوز هیچ مرگی در آمل به علت بیماری آنفلوانزا تایید نشده است.

به گزارش میانخبر، فرامرز اکبری‌با اشاره به اینکه تاکنون هیچ مرگ ثابت شده از ویروس آنفلوانزا در آمل اعلام نشده است، اظهار کرد: هر مرگ مشکوک نمونه گیری و به وزارتخانه ارسال می شود، اما هنوز هیچ مرگی در آمل به علت بیماری آنفلوانزا تایید نشده است.

وی با بیان اینکه آنفلوانزا در کل کشور اپیدمی شده است، عنوان کرد: در شهرستان آمل نیز همین‌گونه است و امیدواریم به سمت کاهش این بیماری برویم، البته موارد بیماری در سطح شهر کنترل شده است.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان آمل در ادامه تصریح کرد: این بیماران در سه بیمارستان دولتی و یک بیمارستان خصوصی تحت درمان هستند، برای بیماران بستری مشکل دارویی نداریم و بیماران سرپایی نیز تحت پوشش دارو ها قرار گرفتند.

وی آمل را در پیک بیماری آنفلوانزا خواند و تاکید کرد: همه افراد به ویژه افراد سالمند و کسانی که بیماری زمینه‌ای دارند در معرض این بیماری هستند، کودکان نیز در خطر بالایی قرار دارد.

اکبری خاطرنشان کرد: شهروندان موارد کلی بهداشتی را رعایت و در زمان عطسه از دستمال استفاده و دست هایشان را بشورند و حدالامکان از روبوسی و دست دادن با دیگران خودداری کنند.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان آمل در پایان یادآور شد: اگر کسی دچار تب شد ابتدا در دو سه روز ابتدایی استراحت کند و اگر تداوم پیدا کرد حتماً به پزشک مراجعه کنند.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : مرگ ثابت شده‌ای از آنفلوانزا در آمل اعلام نشد
دیدگاه شما در مورد : مرگ ثابت شده‌ای از آنفلوانزا در آمل اعلام نشد

مرگ ثابت شده‌ای از آنفلوانزا در آمل اعلام نشد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ