• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30488 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 04 دی 1398 - ساعت: 11:58

چاپ
دستگاه ها عملکرد خود را به مردم گزارش دهند/ کیفیت نان گاها مناسب نیست

فرماندار میاندورود:

دستگاه ها عملکرد خود را به مردم گزارش دهند/ کیفیت نان گاها مناسب نیست


فرماندار میاندورود گفت: به‌دلایل متعددی کیفیت نان مناسب نیست که یک بخش آن مربوط به مهارت نانواها است و باید این موضوع کنترل و نظارت شود.

به گزارش میانخبر، حسین منفردی در جلسه شورای اداری میاندورود با تبریک سالروز ولادت حضرت عیسی (ع) و تبریک به مسیحیان جهان، اظهار کرد: از نگاه دینی حضرت عیسی (ع) ظهور کرد تا زمینه در برای ظهور پیامبر فراهم کند.

وی همچنین با اشاره به سالروز عملیات کربلای چهار بیان کرد: شهدا با نثار جان خود انسانیت، معرفت، آزادگی، امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آوردند.

فرماندار میاندورود با بیان اینکه دستگاه‌ها تا پایان هر ماه گزارش عملکرد خود را به فرمانداری ارائه کنند، خاطرنشان کرد: ما موظف هستیم عملکرد خود را به مردم از طریق رسانه یا فضای مجازی یا شوراها گزارش دهیم.

منفردی با تاکید بر اینکه همه دستگاه‌ها موظف هستند ارتباط خود را باشوراها تقویت کنند، تصریح کرد: شوراها واسط بین دولت و مردم هستند و در بسیاری از جاها اگر نیاز به مساعدت داشته باشیم می‌توانند کمک کنند.

وی با اشاره به نقش و تاثیر آموزش و پرورش در پیشگیری از بزهکاری، افزود: آموزش و پرورش با همکاری نیروی انتظامی به‌عنوان مشاور امنیتی نسبت به آگاهی بخشی دانش آموزان در مدارس اقدام کنند تا شاهد کاهش جرائم و بزه باشیم.

منفردی با اشاره به استقرار قرارگاه نظارت در شهرستان، گفت: برای تنظیم بازار و در راستای اجرای سیاست دولت و حاکمیت کنترل و نظارت کافی و مستمر داریم.


وی تاکید کرد: دستگاه‌ها موظف هستند در زمینه انتخابات با فرمانداری همکاری کنند و به هیچ وجه مجاز نیستنید در ساعات اداری فعالیت انتخاباتی داشته باشند.

رئیس شورای اداری میاندورود با بیان اینکه خبازی‌ها از اصنافی هستند که همه مردمی با آن ارتباط دارند، اظهار کرد: به‌دلایل متعددی کیفیت نان مناسب نیست که یک بخش آن مربوط به مهارت نانواها است و باید این موضوع کنترل و نظارت شود.

منفردی بیان کرد: بعضی از روستاهای بالادست ما طرح هادی ندارند و قرار شد در ده روز آینده رئیس بنیاد مسکن در روستاهای بالادست حضور پیدا کند و به این موضوع رسیدگی کنند و همچنین گازرسانی در این روستاها در حال انجام است.

وی از اجرای طرح مازندران پاک در میاندورود خبر داد و گفت: این طرح که در شهرستان انجام خواهد شد الگویی برای استان باشد که یک هفته آخر هر فصل را برای تمیز کردن شهر و روستا همه در کنار هم تلاش کنیم.

منفردی خاطرنشان کرد: با وجود مشکلاتی داریم و جذب اعتبار سخت است جایز نیست که با کوتاهی مدیری اعتبار برگشت بخورد و انتظار داریم که پروژه‌ها پیگیری و اعتبارات جذب شود.مطالب مرتبط با : دستگاه ها عملکرد خود را به مردم گزارش دهند/ کیفیت نان گاها مناسب نیست
دیدگاه شما در مورد : دستگاه ها عملکرد خود را به مردم گزارش دهند/ کیفیت نان گاها مناسب نیست

دستگاه ها عملکرد خود را به مردم گزارش دهند/ کیفیت نان گاها مناسب نیست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ