• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30489 - تاریخ انتشار : یکشنبه 08 دی 1398 - ساعت: 10:36

چاپ
صادرات 3500 تن مرکبات از میاندورود/ کمک بلاعوض به کشاورزان بزودی پرداخت می‌شود

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میاندورود خبر داد

صادرات 3500 تن مرکبات از میاندورود/ کمک بلاعوض به کشاورزان بزودی پرداخت می‌شود


مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میاندورود از صادرات 3500 تن مرکبات توسط سه سورتینگ خبر داد.

به گزارش میانخبر، سیداسماعیل علوی در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره میزان تولید مرکبات میاندورود، اظهار کرد: پیش بینی می‌کنیم هم برای تازه خوری و هم تنظیم باراز شب عید 208 هزار تن از سطح شهرستان برداشت شود.

وی بیان کرد: برای اینکه بتوانیم صنعت مرکبات را به جایگاه واقعی برسانیم باید صادرات را افزایش دهیم و اگر این اقدام انجام شود باعث رونق بیشتری می‌شود.

مدیر جهاد کشاورزی میاندورود، خاطرنشان کرد: 15 سورتینگ فعال در شهرستان داریم که سه سورتینگ در زمینه صادرات فعال هستند و به کشورهای ارمنستان، آذربایجان، عراق، امارات و روسیه صادر می‌کنند که تا به امروز سه هزار و 500 تن انواع مرکبات از میاندورود صادر شده است.

علوی درباره جبران خسارت دیدگان سیل سال گذشته گفت: چهار هزار و 200 نفر بر اثر سیل در شهرستان خسارت دیدند که برای آنها کد رهگیری صادر شد و با بررسی پرونده‌ها به امور مالی استان ارسال شد و مبلغ بلاعوض بزودی پرداخت می‌شود.

وی تصریح کرد: مبلغ بلاعوض تعریف شده برای این افراد 9 میلیارد و 800 میلیون است که کارگروه 15 اگر واریز شود تمام خسارت ها پرداخت می‌شود.

علوی افزود: 13 میلیارد تسهیلات درنظر گرفته شد که براساس میزان فرمتی که تعین شد معرفی به بانک می‌شوند.مطالب مرتبط با : صادرات 3500 تن مرکبات از میاندورود/ کمک بلاعوض به کشاورزان بزودی پرداخت می‌شود
دیدگاه شما در مورد : صادرات 3500 تن مرکبات از میاندورود/ کمک بلاعوض به کشاورزان بزودی پرداخت می‌شود

صادرات 3500 تن مرکبات از میاندورود/ کمک بلاعوض به کشاورزان بزودی پرداخت می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ