• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30491 - تاریخ انتشار : دوشنبه 09 دی 1398 - ساعت: 19:26

چاپ
اختلاف افکنی و فتنه انگیزی نقشه دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی است

امام جمعه میاندورود:

اختلاف افکنی و فتنه انگیزی نقشه دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی است


امام جمعه میاندورود با تاکید بر اینکه اختلاف افکنی و فتنه انگیزی نقشه دیگر دشمن برای مقابله با انقلاب است، گفت: دشمن برای هر قشری یک ترفند برای فریب دارد و یکی از برنامه‌های آنها سازش کردن با دشمنان است.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در همایش گرامیداشت 9 دی که با حضور مردم و مسئولین در مسجد امام جعفر صادق (ع) سورک برگزار شد با تبریک این روز به همه مردم ایران، اظهار کرد: ایمان همراه با بصیرت و وحدت و اطاعت از رهبری از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی و استمرار آن بود.

وی بیان کرد: مشکلاتی که در کشور وجود دارد به‌دلیل عدم وجود قانون یا عدم اجرا قانون است به همین دلیل مجلس جای مهمی است چون محل تصویب قانون و نظارت بر اجرای آن است.

امام جمعه میاندورود با بیان اینکه دشمن به‌دنبال تضعیف ایمان مردم است، خاطرنشان کرد: دشمن عوامل پیروزی را شناخته و به‌دنبال تضعیف آن است و اگر باورهای دینی تضعیف شود می‌توان بر آن کشور تسلط پیدا کرد.

محمدنسب با اشاره به بدعهدی آمریکا در برجام و اینکه حضور نظامی آمریکا در سوریه و عراق برای نفت این کشورها است، تصریح کرد: آمریکا یک کشور دروغگو است و زیرپای تعهدات خود می‌زند چطور باید با آنها مذاکره کرد.

وی با تاکید بر اینکه اختلاف افکنی و فتنه انگیزی نقشه دیگر دشمن برای مقابله با انقلاب است، افزود: دشمن برای هر قشری یک ترفند برای فریب دارد و یکی از برنامه‌های آنها سازش کردن با دشمنان است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی میاندورود با بیان اینکه برای رهایی از فتنه باید تقوا داشت، گفت: مردم بزرگ ما در این 40 سال توانستند از این فتنه‌ها عبور کنند به‌دلیل همین تقوا بود و آنهایی که فتنه گری می‌کردند روسیاه شدند.

جعفر اصغری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود در این مراسم با بیان اینکه 9 دی روز عبور از فتنه‌ها و روز ولایت پذیری است، اظهار کرد: همه روزهای سال یکی است و این اراده مردم و مجاهدت‌ها است که بعضی روزها را برتری می‌دهد.

اصغری بیان کرد: تاریخ انقلاب اسلامی از این روزها زیاد دارد و نهم دی یکی از این روزها است که همواره در ذهن مردم ایران و تاریخ ثبت خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: 41 سال از عمر پربرکت انقلاب گذشت و در گام دوم قرار گرفتیم و قرار است در گام دوم به تمدن اسلامی برسیم و مستلزم آن است که این گام را محکم‌تر برداریم.

اصغری با بیان اینکه امروز دشمن به این نتیجه رسیده که در بعد دفاعی توان مقابله با ما را ندارد و جنگ نرم را به راه انداخته است، افزود: اگر ما سخنان رهبری را توجه می‌کردیم و اقتصاد مقاومتی را اجرا می‌کردیم امروز مشکل تحریم نداشتیم.

وی تصریح کرد: دشمن دنبال این است که با فریبکاری در جامعه موج ایجاد کند و روی موج سوار شوند و معاندان و سلطنت طلبان از این موج سوء استفاده کنند.

اصغری در پایان گفت: بر همه ما واجب است که هوشیار باشیم و عمل به موقع و به هنگام داشته باشیم.مطالب مرتبط با : اختلاف افکنی و فتنه انگیزی نقشه دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی است
دیدگاه شما در مورد : اختلاف افکنی و فتنه انگیزی نقشه دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی است

اختلاف افکنی و فتنه انگیزی نقشه دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ