• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30504 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 19 دی 1398 - ساعت: 22:55

چاپ
داعش صهیونیست‌هایی با پرچم اسلام هستند/ برای ما حقوق مردم اصل است

فرمانده سابق لشکر عملیاتی 25 کربلا مازندران:

داعش صهیونیست‌هایی با پرچم اسلام هستند/ برای ما حقوق مردم اصل است


فرمانده سابق لشکر عملیاتی 25 کربلا مازندران گفت: برای نظامیان دنیا کشتار اصل و پیروزی است اما ما رعایت و دفاع از حقوق مردم را اصل می‌دانیم.

به گزارش میانخبر، سردار حمید رستمیان امشب در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی تحت عنوان «تجمع بزرگ مردمی سلیمانی‌ها» که در مسجد جامع شهر سورک با تسلیت ایام فاطمیه و شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همزمانش، اظهار کرد: خداوند باب شهادت را برروی بندگان خاص خود باز می‌کند.

وی بیان کرد: مردم با حضور خود مقابل استکبار ایستادند و همچنین کشوری هستیم مقتدر که دنیا روی آن حساب باز می‌کند که این قدرت و عزت را مردم ما از اهل بیت دارند.

فرمانده سابق لشکر عملیاتی 25 کربلا، خاطرنشان کرد: صف آرایی جبهه انقلاب اسلامی با استکبار جهانی از ابتدای انقلاب نمایان شده و در زمان مختلف با دشمن مواجه شدیم و در مراحل مختلف با آنها جنگیدیم.

رستمیان با اشاره به نابودی داعش در عراق و تامین امنیت زائران اربعین، تصریح کرد: داعش همچنان به صورت پراکنده وجود دارد و دلیل آن هم حمایت پایگاه‌های آمریکا در عراق از این گروه است.

وی با تاکید بر اینکه استکبار جهانی داعش را ساخت تا چهره دین را خدشه‌دار کند، افزود: این گروه، صهیونیست‌هایی هستند با پرچم اسلام و داعش.

این فرمانده مدافع حرم با بیان اینکه قدرتی در منطقه ایجاد شد که فلسطین با قدرت خود مقابل اسرائیل می‌ایستد و این قدرت را سردار سلیمانی‌ها ایجاد کردند، گفت: علاوه بر ویژگی‌ها فردی، سردار سلیمانی از نظر نظامی دارای ویژگی‌های خاصی بود که از جمله آن ساماندهی و مدیریت نیروهای مختلف از کشورهای مختلف در جبهه مقاومت بود.

رستمیان با اشاره به اینکه دفاع از حقوق مردم برای ما اصل است، خاطرنشان کرد: برای نظامیان دنیا کشتار اصل و پیروزی است اما ما رعایت و دفاع از حقوق مردم را اصل می‌دانیم.

حجت الاسلام رضا محمدنسب نیز در این مراسم با بیان اینکه سردار سلیمانی مطیع محض ولایت بود، اظهار کرد: دشمن سعی کرد بین دو ملت ایران و عراق تفرقه ایجاد کند اما اتحاد این دو ملت با شهادت این دو سردار شهید بیشتر شد و نقشه دشمنان را نقش بر آب کرد.مطالب مرتبط با : داعش صهیونیست‌هایی با پرچم اسلام هستند/ برای ما حقوق مردم اصل است
دیدگاه شما در مورد : داعش صهیونیست‌هایی با پرچم اسلام هستند/ برای ما حقوق مردم اصل است

داعش صهیونیست‌هایی با پرچم اسلام هستند/ برای ما حقوق مردم اصل است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ