• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30513 - تاریخ انتشار : جمعه 27 دی 1398 - ساعت: 20:52

چاپ
شهادت سردار سلیمانی بیداری مجدد در جبهه مقاومت بود/ همه ما مدیون نام شهید و هم‌رزمانش هستیم

مجری با سابقه تلویزیون:

شهادت سردار سلیمانی بیداری مجدد در جبهه مقاومت بود/ همه ما مدیون نام شهید و هم‌رزمانش هستیم


محمدرحمان نظام اسلامی گفت: همه ما مدیون نام شهید و هم‌رزمان شهید هستیم چون فداکاریشان‌ باعث شد امروز امنیت، آسایش و آرامش در جامعه ما حکم‌فرما شود.

به گزارش میانخبر، محمدرحمان نظام اسلامی در حاشیه سالگرد شهید مدافع حرم محمد معافی درباره شهادت سردار سلیمانی، اظهار کرد: شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی بیداری مجددی در جبهه مقاومت بود و رسالتی بود که ایشان به این جبهه هدیه کرد و این را همه جهانیان از نزدیک ملاحظه کردند.

وی افزود: خون پاک شهید سلیمانی باعث بیداری مجدد مردم شد به طوری که الان فقط نه در ایران بلکه در تمام دنیا شاهد خیزش و حرکت‌های ارزشمندی هستیم که در راستای توجه به مفهوم شهادت و توجه به مقاومت و بیزاری جستن از اعمال پلید آمریکایی‌ها به‌وجود آمد.

مجری با سابقه تلویزیون تصریح کرد: این وعده خداوند است که خون شهید باعث روشنی، بیداری و تبلور ایمان، عشق و مقاومت خواهد شد که این مهم را در ایران و عراق و کشورهای دیگر ملاحظه کردیم.

نظام اسلامی بیان کرد: به نطر می‌رسد کسانی که این فاجعه و شهادت را رقم زدند خبر نداشتند که خون شهید سلیمانی بیشتر از نام سردار سلیمانی می‌تواند تاثیرگذار باشد و همه ما بیداری ملت‌ها را پس از شهادت ایشان دیدیم.

وی خاطرنشان کرد: شهادت حاج قاسم، عکس‌العمل‌هایی که در کشورهای اروپایی داشت و در مختلف جهان که تعجب بسیاری را بر انگیخت در کانادا، انگلیس، مسکو، هندوستان و پاکستان شاهد برگزاری مراسم بزرگداشت شهید سلیمانی بودیم که بیانگر عظمت نام این قهرمان جبهه مقاومت بود.

اسلامی در خصوص سوءاستفاده از حادثه هواپیمایی اوکراین و انصراف حضور تعدادی از هنرمندان در صدا و سیما و جشنواره، گفت: من فکر می‌کنم همه ما مدیون نام شهید و هم‌رزمان شهید هستیم چون فداکاریشان‌ باعث شد امروز امنیت، آسایش و آرامش در جامعه ما حکم‌فرما شود ما در قبال این همه فداکاری تا آخرین لحطه جانمان مدیونیم.مطالب مرتبط با : شهادت سردار سلیمانی بیداری مجدد در جبهه مقاومت بود/ همه ما مدیون نام شهید و هم‌رزمانش هستیم
دیدگاه شما در مورد : شهادت سردار سلیمانی بیداری مجدد در جبهه مقاومت بود/ همه ما مدیون نام شهید و هم‌رزمانش هستیم

شهادت سردار سلیمانی بیداری مجدد در جبهه مقاومت بود/ همه ما مدیون نام شهید و هم‌رزمانش هستیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ