• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30514 - تاریخ انتشار : جمعه 27 دی 1398 - ساعت: 21:17

چاپ
خیرین مدرسه‌ساز؛ ظرفیت معنوی آموزش و پرورش/ لزوم همکاری با خیرین مدرسه‌ساز

در نشست مجمع خیرین مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار میاندورود مطرح شد؛

خیرین مدرسه‌ساز؛ ظرفیت معنوی آموزش و پرورش/ لزوم همکاری با خیرین مدرسه‌ساز


منصور چوپانی رییس مجمع خیرین مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار میاندورود، گفت: باید ظرفیت‌های موجود در شهرستان را شناسایی کنیم و با تبیین و تدوین برنامه مناسب، نسبت به استفاده بهینه از این ظرفیت‌ها اقدام نماییم.

به گزارش میانخبر، حسین منفردی فرماندار شهرستان میاندورود در نشست هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز ومدرسه یار ضمن تقدیر از همراهی و همدلی خیرین، گفت: باید از ظرفیت معنوی خیرین، برای ترویج فرهنگ بخشش و نیکوکاری در مدارس استفاده کرد و آن را به‌عنوان الگو به دانش آموزان شناساند.

وی تأکید کرد: مطمئن باشید آموزش و پرورش می‌تواند آینده جامعه ما را ترسیم کند که در این زمینه باید با برنامه‌ریزی مناسب به این دستگاه کمک کنیم.

*توسعه پایدار را در مدارس بجوییم

در ادامه حسین‌علی علیجانی مدیر آموزش و پرورش میاندورود در نشست مجمع خیرین مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار، گفت: توسعه پایدار را در مدارس بجوییم، اگر در پی تربیت شهروند خوب و رسیدن به حیات طیبه‌ایم باید نگاهمان به سمت مدرسه و معلم باشد.

علیجانی افزود: آموزش و پرورش بدون مشارکت جامعه نمی‌تواند به تمامی اهداف خود برسد، خیرین و انجمن اولیا، پشتوانه بزرگی برای نظام تعلیم و تربیت هستند که ما باید این فرصت رو مغتنم بدانیم و با برنامه‌ریزی مناسب و تلاش مضاعف زمینه مشارکت و حضور این یاریگران نیک‌اندیش را در مدارس فراهم آوریم.

وی با اشاره به اینکه هزینه کردن در مدارس و برای تعلیم و تربیت سرمایه‌گذاری بزرگ و پر منفعتی است، تصریح کرد: چرا که کودکان امروز، طبیبان آینده دردهای جامعه ما هستند، بی شک کودکان امروز قدردان زحمات همه خیرین خواهند بود و در آینده با عملکرد خود، پاسخ این همه مهربانی را خواهند داد.

این مسؤول خاطرنشان کرد: خیرین مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار، تفکر ناب نوع‌دوستی و فرهنگ نیکوکاری را در کودکان ما ترویج می‌دهند و مسیر رسیدن به انسانیت را هموار می‌کنند، گویی رسولانی هستند که از سوی خدا مأموریت دارند تا تدریس عشق نمایند، باید شکرگزار این تفکرات ناب باشیم.

*رشد فوق‌العاده مشارکت خیران مدرسه‌ساز

سید حسین هاشمی مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار استان مازندران، تصریح کرد: در طول سال‌های اخیر، خیران، مشارکت زیادی داشتند و نسبت به چند سال گذشته رشد فوق‌العاده‌ای داشتند که این یک موهبت الهی است که نصیب فرزندان این مرز و بوم شده است.

هاشمی در ادامه خاطرنشان کرد: مسؤولان باید خاستگاه اصلی جامعه را در مدارس آموزش دهند و خواستار توجه ویژه استاندار و فرمانداران و سایر دستگاه‌ها به آموزش و پرورش شوند.

*لزوم توجه به کودکان و صرف هزینه در این بخش

در ادامه این نشست منصور چوپانی رییس مجمع خیرین مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار میاندورود اظهار کرد: باید ظرفیت‌های موجود در شهرستان را شناسایی کنیم و با تبیین و تدوین برنامه مناسب، نسبت به استفاده بهینه از این ظرفیت‌ها اقدام نماییم.

چوپانی در پایان بیان کرد: هر یک از ما یک مسؤولیت اجتماعی در قبال جامعه خود داریم، به خصوص برای این کودکان باید توان بیشتر بگذاریم تا جامعه‌ای عاری از بزه و عالی داشته باشیم.مطالب مرتبط با : خیرین مدرسه‌ساز؛ ظرفیت معنوی آموزش و پرورش/ لزوم همکاری با خیرین مدرسه‌ساز
دیدگاه شما در مورد : خیرین مدرسه‌ساز؛ ظرفیت معنوی آموزش و پرورش/ لزوم همکاری با خیرین مدرسه‌ساز

خیرین مدرسه‌ساز؛ ظرفیت معنوی آموزش و پرورش/ لزوم همکاری با خیرین مدرسه‌ساز تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ