• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30515 - تاریخ انتشار : یکشنبه 29 دی 1398 - ساعت: 18:47

چاپ
دشمن با برجشته کردن مشکلات به‌دنبال ایجاد فاصله بین مردم و حاکمیت است

فرماندار میاندورود:

دشمن با برجشته کردن مشکلات به‌دنبال ایجاد فاصله بین مردم و حاکمیت است


فرماندار میاندورود گفت: دشمن به ما نگاه می‌کند و با برجشته کردن مشکلات به‌دنبال ایجاد فاصله بین مردم و حاکمیت هستند تا مشارکت مردم کمتر شود.

به گزارش میانخبر، حسین منفردی در نشست با مدیران کانال‌های خبری میاندورود با اشاره به نقش مهم رسانه در هدایت افکار عمومی دنیا، اظهار کرد: امروزه با گسترش شبکه‌های اجتماعی همه اقشار جامعه می‌توانند مشارکت کنند و یک رسانه و یا یک خبرنگار باشند.

وی بیان کرد: امروز که با وجود اینترنت دنیا را به یک دهکده کوچک تعبیر می‌کنند اگر نتوانیم با برنامه ریزی و هدفمند از این رسانه استفاده کنیم دنیا و رسانه‌های دنیا ما را مدیریت خواهند کرد.

فرماندار میاندورود با اشاره به انتخابات پیش‌رو، گفت: امروز رسانه یکی از ابزار تبلیغات است و باور داریم که رسانه‌ها می‌توانند جامعه و مردم را مدیریت کنند.

منفردی خاطرنشان کرد: رسانه هم می‌تواند مردم را با حاکمیت همراه و همگام سازد و هم می‌تواند مردم را در مقابل حکومت و دولت قرار دهد.

وی تاکید کرد: رسانه‌ها در بیان مشکلات جامعه به گونه‌ای عمل کنند که دردهای جامعه اثراتش بر مردم کمتر شود.

منفردی با بیان اینکه امروز میزان مشارکت مردم در انتخابات را میزان سنجش محبوبیت دولت‌ها و حاکمیت می‌دانند، افزود: دشمن به ما نگاه می‌کند و با برجشته کردن مشکلات به‌دنبال ایجاد فاصله بین مردم و حاکمیت هستند تا مشارکت مردم کمتر شود.

مجلس قوی دولت قوی می‌سازد

حجت الاسلام سیدجواد هاشمی دادستان عمومی و انقلاب میاندورود نیز در این جلسه با بیان اینکه جمهوری اسلامی بعد هزار و دویست سال پرچم اسلام و اهل بیت را بلند کرده است، تصریح کرد: باید ببینیم از نظر جهانی چه زمان حساسی را داریم و جایگاه ایران در این زمان کجاست.

هاشمی گفت: هر اقدام ما برمی‌گردد به این پرچم و اگر خیر است آن را بیشتر برافراشته می‌کند و اگر شر باشد آن را به زمین خواهد زد.

وی با اشاره به نقش مهم مجلس در آینده کشور و نزدیک شدن به انتخابات آن، بیان کرد: مجلس قوی دولت قوی انتخاب می‌کند و در مشکلات اقتصادی مجلس قوی می‌تواند اثرگذار باشد.

هاشمی با بیان اینکه مردم نماینده دلال نمی‌خواهند و در انتخابات حب و بغض را کنار بگذاریم و کسانی که قوی‌تر هستند را انتخاب کنیم، تصریح کرد: جایگاه نمایندگان مجلس در کشور خوب نهادینه نشده است، نماینده میاندورود نماینده کل کشور است.

دادستان عمومی و انقلاب میاندورود در پایان گفت: شما می‌توانید با رعایت قانون، برنامه‌های کاندیداها را بیان کنید و همچنین شاخصه‌های یک نماینده و وظایف آن را نیز بیان کنید.

در ادامه جلسه مدیران کانال‌ها به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و نماینده پلیس فتا نیز گزارشی از موارد خلاف قانون در شبکه‌های اجتماعی با موضوع انتخابات را بیان کرد.مطالب مرتبط با : دشمن با برجشته کردن مشکلات به‌دنبال ایجاد فاصله بین مردم و حاکمیت است
دیدگاه شما در مورد : دشمن با برجشته کردن مشکلات به‌دنبال ایجاد فاصله بین مردم و حاکمیت است

دشمن با برجشته کردن مشکلات به‌دنبال ایجاد فاصله بین مردم و حاکمیت است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ