• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30524 - تاریخ انتشار : دوشنبه 07 بهمن 1398 - ساعت: 23:55

چاپ
دستگیری فردی که قصد فروش اشیاء عتیقه و سنگ آسمانی داشت

فرمانده انتظامی میاندورود خبر داد

دستگیری فردی که قصد فروش اشیاء عتیقه و سنگ آسمانی داشت


فرمانده انتظامی میاندورود از کشف فردی که قصد فروش اشیا عتیقه و سنگ آسمانی داشت خبر داد و گفت: ماموران نیروی انتظامی در یک عملیات رصد و شناسایی فردی که قصد فروش این اشیا را داشت در یکی از روستاهای میاندورود دستگیر شد.

به گزارش میانخبر، علی داداش تبار در گفت‌وگو با خبرنگار ما از کشف فردی که قصد فروش اشیا عتیقه و سنگ آسمانی داشت خبر داد و گفت: ماموران نیروی انتظامی در یک عملیات رصد و شناسایی فردی که قصد فروش این اشیا را داشت در یکی از روستاهای میاندورود دستگیر شد.

وی بیان کرد: از این فرد دو عدد سکه، یک عدد سنگ آسمانی، سه عدد سنگ فسیلی و حدود 60 عدد تسبیح و نقوش قدیمی کشف و ضبط شد که بعد از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی میاندورود خاطرنشان کرد: درباره قدمت سکه و اشیاء عتیقه، کارشناسان میراث فرهنگی در حال بررسی هستند و تا چند روز آینده اعلام خواهد شد.

وی همچنین از کشف حدود پنج کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در مبادی ورودی شهرستان خبر داد و افزود: در این رابطه یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.مطالب مرتبط با : دستگیری فردی که قصد فروش اشیاء عتیقه و سنگ آسمانی داشت
دیدگاه شما در مورد : دستگیری فردی که قصد فروش اشیاء عتیقه و سنگ آسمانی داشت

دستگیری فردی که قصد فروش اشیاء عتیقه و سنگ آسمانی داشت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ