• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30526 - تاریخ انتشار : یکشنبه 13 بهمن 1398 - ساعت: 14:30

چاپ
اصناف سربازان جنگ اقتصادی هستند/ وجود یک واحد صنفی به ازاری هر 22 نفر در میاندورود

رئیس اتاق اصناف میاندورود:

اصناف سربازان جنگ اقتصادی هستند/ وجود یک واحد صنفی به ازاری هر 22 نفر در میاندورود


رئیس اتاق اصناف میاندورود گفت: در دنیا به ازای هر 105 نفر یک واحد صنفی داریم و در ایران به ازای هر 27 نفر اما در میاندورود به ازای هر 22 نفر یک واحد صنفی وجود دارد.

به گزارش میانخبر، ظهر امروز با حضور مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مازندران، فرماندار، امام جمعه و مدیران شهرستانی و اعضای هیات رئیسه اتحادیه‌ها، مراسم افتتاحیه اتاق اصناف میاندورود برگزار شد.

حجت الاسلام رضا محمدنسب امام جمعه میاندورود با تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر، درباره علت پیروزی انقلاب، بیان کرد: وحدت مردم، ایمان به باورهای دینی مردم و اطاعت از رهبری عامل پیروزی انقلاب بوده است.

محمدنسب تاکید کرد: در شرایط سخت اقتصادی که مردم با آن روبرو هستند انتظاری که از اصناف دارند انصاف است

سعید طریقی رئیس اتاق اصناف میاندورود در این مراسم با بیان اینکه تشکیل اتاق از سال گذشته آغاز شد و در سال جاری به اتمام رسید، اظهار کرد: در دنیا به ازای هر 105 نفر یک واحد صنفی داریم و در ایران به ازای هر 27 نفر اما در میاندورود به ازای هر 22 نفر یک واحد صنفی وجود دارد.

طریقی با اشاره به اینکه بیش از 30 درصد اشتغال استان را اصناف برعهده دارند و نیازمند نگاه ویژه است، افزود: در شرایط جنگ اقتصادی امروز اصناف سربازان جنگ اقتصادی هستند.

وی خاطرنشان کرد: اصناف و بازاریان در پیروزی انقلاب نقش بسزایی داشتند و در جنگ، حوادث مترقبه و غیرمترقبه حضور پررنگ داشتند اما مسئولانی که در راس هستند پای درد دل‌های آنها نمی‌نشینند.

طریقی با بیان اینکه بسیاری از واحدهای ما به‌دلیل عدم توجه تعدیل نیرو داشتند، تصریح کرد: هزینه اشتغال بالا است اما جنگ اقتصادی بارش بر دوش بازاریان است.

وی با اشاره به تشکیل 10 اتحادیه در میاندورود، گفت: هر کدام از اتحادیه‌ها حدود 20 میلیون هزینه کردند و ریالی از جایی نگرفتند و حدود 200 میلیون برای تشکیل اتاق اصناف هزینه شد که ریالی از جایی نگرفتیم.

در پایان این مراسم احکام روسای اتحادیه‌ها و اعضای اتاق اصناف میاندورود به افراد منتخب اهدا شد.مطالب مرتبط با : اصناف سربازان جنگ اقتصادی هستند/ وجود یک واحد صنفی به ازاری هر 22 نفر در میاندورود
دیدگاه شما در مورد : اصناف سربازان جنگ اقتصادی هستند/ وجود یک واحد صنفی به ازاری هر 22 نفر در میاندورود

اصناف سربازان جنگ اقتصادی هستند/ وجود یک واحد صنفی به ازاری هر 22 نفر در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ