• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30527 - تاریخ انتشار : یکشنبه 13 بهمن 1398 - ساعت: 14:40

چاپ
راه‌اندازی مجدد واحد نئوپان نکاچوب و شرکت پارس کرم در میاندورود

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد

راه‌اندازی مجدد واحد نئوپان نکاچوب و شرکت پارس کرم در میاندورود


مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مازندران از شروع به کار دوباره دو کارخانه بزرگ نکاچوب و پارس کرم در دهه فجر با حضور مسئولان کشوری خبر داد و گفت: کارخانه نئوپان نکاچوب بعد از سال‌ها دوباره راه اندازی خواهد شد که بیش از 100 نفر دوباره مشغول به کار خواهند شد و همچنین بیش از 100 نفر دوباره در شرکت پارس کرم مشغول به کار می‌شوند.

به گزارش میانخبر، حسین‌علی قوانلو در مراسم افتتاحیه اتاق اصناف میاندورود، اظهار کرد: با اینکه مدت زمان زیادی از حضور این سازمان در میاندورود نمی‌گذرد اما خیلی زود پیگیر شدند و اتاق اصناف را شکل دادند.

وی با اشاره به سخنان شهید سردار سلیمانی که سه چیز باعث ساختن فرصت از بحران‌ها می‌شود، تصریح کرد: نترسید یعنی مسئولان نترسند، نترسید یعنی مردم نترسند و نترسانیم یعنی مردم را نترسانیم اگر انجام شود باعث می‌شود تهدید را به فرصت تبدیل کنیم.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مازندران، خاطرنشان کرد: مردم نترسیدند از اینکه تحریم شدیم که باعث شد حجم مراودات ما نسبت به سال گذشته افزایش داشته باشد و نترسیدیم و نیازهای کشور را تامین کردیم.

قوانلو با تاکید بر اینکه اصناف جزو بخش‌های مظلوم جامعه است، گفت: اگر صنعت استان با همه کمک‌هایی که می‌شود تنها 15 درصد تولید ناخالص داخلی استان را تشکیل می‌دهد اما اصناف بدون این کمک‌ها 15 درصد تولید ناخالص داخلی استان را تشکیل می‌دهد.

وی با بیان اینکه حدود 160 هزار واحد صنفی در استان حداقل 320 هزار نفر شغل ایجاد کرده است، افزود: اصناف از ابتدا به مردم سپرده شد و امروز نظارت بر بازار نیز توسط آنها انجام می‌شود و تنها در شرایط خاص ما وارد می‌شویم.

قوانلو از شروع به کار دوباره دو کارخانه بزرگ نکاچوب و پارس کرم در دهه فجر با حضور مسئولان کشوری خبر داد و خاطرنشان کرد: کارخانه نئوپان نکاچوب بعد از سال‌ها دوباره راه اندازی خواهد شد که بیش از 100 نفر دوباره مشغول به کار خواهند شد و همچنین بیش از 100 نفر دوباره در شرکت پارس کرم مشغول به کار می‌شوند.مطالب مرتبط با : راه‌اندازی مجدد واحد نئوپان نکاچوب و شرکت پارس کرم در میاندورود
دیدگاه شما در مورد : راه‌اندازی مجدد واحد نئوپان نکاچوب و شرکت پارس کرم در میاندورود

راه‌اندازی مجدد واحد نئوپان نکاچوب و شرکت پارس کرم در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ