• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30533 - تاریخ انتشار : سه شنبه 15 بهمن 1398 - ساعت: 11:50

چاپ
تولد سه قلوهای ازدواج حرم تا حرم در سالروز ورود امام (ره)

تولد سه قلوهای ازدواج حرم تا حرم در سالروز ورود امام (ره)


زوج جوان مازندرانی که تیر ماه سال 95 با مهریه آب و قرآن در جوار حرم رضوی به ازدواج هم در آمده بودند حالا بعد از سه سال در 12 بهمن سالروز ورود حضرت امام (ره) به کشور صاحب سه فرزند به نام‌های محمد جواد، محمد مهدی و امینه زهرا شدند.

به گزارش میانخبر، زوج جوان مازندرانی که تیر ماه سال 95 با مهریه آب و قرآن در جوار حرم رضوی به ازدواج هم در آمده بودند و در ماه پایانی سال 95 با حضور در کربلای معلی مراسم عروسی خود را در بین‌الحرمین برگزار کردند.

آقای محمد نادری از اهالی شهرستان میاندورود و خانم حامدی از شهرستان جویبار زوج خوشبختی بودند که در جوار حرم امام رضا(ع) زندگی زناشویی خود را به نیت حضرت زهرا(س) با مهریه آب و قران آغاز کردند و در همان سال در بین‌الحرمین مراسم عروسی خود را برگزار کردند.

این زوج مازندرانی حال بعد از سه سال در 12 بهمن سالروز ورود حضرت امام (ره) به کشور صاحب سه فرزند به نام‌های محمد جواد، محمد مهدی و امینه زهرا شدند.

پدر خانواده که از کارکنان شرکت هواپیمایی ماهان است در این باره، اظهار کرد: با توجه به اینکه لذت هدیه‌های آسمانی توصیف شدنی نیست و نهایت شادمانی و خوشحالی را در پی‌دارد اما این شادمانی و خوشحالی خود را در این روز مقدس، مدیون خون شهدا، شهدای مدافع حرم علی‌الخصوص شهید والامقام سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی دانسته و از خداوند منان خواستاریم عنایتی فرماید تا بتوانیم فرزندانمان را ادامه دهنده سردار دل‌ها شهید سلیمانی تربیت کنیم.

مادر سه قلوهای تازه متولد شده نیز گفت: با اینکه شادمانیم اما مدیون خانواده معظم و معزز حاج قاسم عزیز هستیم و دل ما در نبود این شهید خدایی تا زنده‌ایم غمناک خواهد بود.مطالب مرتبط با : تولد سه قلوهای ازدواج حرم تا حرم در سالروز ورود امام (ره)
دیدگاه شما در مورد : تولد سه قلوهای ازدواج حرم تا حرم در سالروز ورود امام (ره)

تولد سه قلوهای ازدواج حرم تا حرم در سالروز ورود امام (ره) تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ