• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30556 - تاریخ انتشار : شنبه 17 اسفند 1398 - ساعت: 16:28

چاپ
ضدعفونی معابر عمومی با همکاری شهرداری و دهیاری‌ها/ ادامه گشت و کنترل محیط زیستی با رعایت نکات بهداشتی

مسئول نمایندگی محیط زیست میاندورود:

ضدعفونی معابر عمومی با همکاری شهرداری و دهیاری‌ها/ ادامه گشت و کنترل محیط زیستی با رعایت نکات بهداشتی


مسئول نمایندگی محیط زیست میاندورود گفت: با هماهنگی شهرداری و دهیارای‌ها عملیات آهک پاشی و ضدعفونی معابر عمومی یا انجام شده یا در حال انجام است همچنین در واحدهای صنعتی نیز این اقدامات انجام می‌شود.

به گزارش میانخبر، سیدمحمود هادیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: برای مقابله با این ویروس همه ما باید تعامل و همکاری داشته باشیم و توصیه‌های بهداشتی را جدی بگیریم.

وی بیان کرد: برای مقابله با این ویروس اقدام به توزیع ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده به ماموران اجرایی کردیم.

مسئول نمایندگی محیط زیست میاندورود با بیان اینکه ورود مسافران و بازدیدکنندگان به پناهگاه حیاط وحش دشت ناز ممنوع شده است، خاطرنشان کرد: گشت و کنترل نیروهای ما همچنان ادامه دارد و با تمام تجهیزات پزشکی لازم و رعایت نکات بهداشتی این کار انجام می‌شود.

هادیان به مردم توصیه کرد بعد از استفاده از لوازم بهداشتی حتما آنها را در ظروف درب بسته یا نایلون‌های پلاستیکی بگذارند و به داخل سطل‌های زباله درپوش‌دار بیندازند تا به صورت درست جمع آوری و معدوم شود.

وی افزود: گاها دیده می‌شود که دستمال‌های کاغذی در اطراف خیابان‌ها انداخته می‌شود یا اینکه از داخل خودرو به بیرون پرت می‌کنند که تاکید می‌کنیم برای حفظ سلامت عموم جامعه از چنین اقداماتی پرهیز شود.

هادیان درباره ضدعفونی معابر عمومی و کارخانه‌ها و شرکت‌ها، گفت: با هماهنگی شهرداری و دهیارای‌ها عملیات آهک پاشی و ضدعفونی معابر عمومی یا انجام شده یا در حال انجام است همچنین در واحدهای صنعتی نیز این اقدامات انجام می‌شود.

مسئول نمایندگی محیط زیست میاندورود در پایان با اشاره به هفته درختکاری، اظهار کرد: با هماهنگی منابع طبیعی و در راستای توسعه فضای سبز معابر عمومی و واحدهای صنعتی با مشارکت منابع طبیعی و با درخواست تعدادی از واحدهای صنعتی شهرستان، نسبت به کشت نهال در این واحدها اقدام شد.مطالب مرتبط با : ضدعفونی معابر عمومی با همکاری شهرداری و دهیاری‌ها/ ادامه گشت و کنترل محیط زیستی با رعایت نکات بهداشتی
دیدگاه شما در مورد : ضدعفونی معابر عمومی با همکاری شهرداری و دهیاری‌ها/ ادامه گشت و کنترل محیط زیستی با رعایت نکات بهداشتی

ضدعفونی معابر عمومی با همکاری شهرداری و دهیاری‌ها/ ادامه گشت و کنترل محیط زیستی با رعایت نکات بهداشتی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ