• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30557 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 اسفند 1398 - ساعت: 12:40

چاپ
10 هزار ماسک توسط بسیجیان میاندورودی در حال تولید است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود خبر داد

10 هزار ماسک توسط بسیجیان میاندورودی در حال تولید است


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود گفت: ۱۰ هزار ماسک در حال تولید توسط بسیجیان و کارگاه‌های تولیدی تحت نظر ناظران و مسؤولان در حال تولید است.

به گزارش میانخبر، جعفر اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به آخرین اقدامات سپاه این شهرستان در مقابله با ویروس کرونا، از برگزاری جلسه اضطراری شورای تأمین و اتخاذ تدابیر لازم شهرستانی در رابطه با مقابله با ویروس منحوس خبر داد و اظهار کرد: جلسه با بهداشت و درمان شهرستان و اعلام آمادگی سپاه برای هر نوع اقدام جهادی برگزار خواهد شد.

وی افزود: ۱۰۰ تیم مدافعان سلامت سپاه در سطح شهر و روستا برای اقدامات جهادی در حال آماده‌سازی هستند، بسیجیان در خبازخانه‌ها جهت تفکیک نان و پول از هم برای رعایت بهداشت و سلامت افراد به کارگیری شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود خاطرنشان کرد: پک‌های بهداشتی که در سطح شهرستان با اتیکت مدافعان سلامت سپاه میاندورود پخش خواهد شد در حال آماده‌سازی است، همچنین جهت دوخت و آماده کردن ماسک‌های بهداشتی با چرخ‌های صنعتی به مرکز بهداشت میاندورود در صورتی که مرکز بهداشت آمادگی استریل کردن ماسک‌ها را داشته باشد اعلام آمادگی شد و در حال انجام است.

این مسؤول تصریح کرد: نیروهای پایدار و بسیجی ما آمادگی دارند در هر سطحی رفع آلودگی را در سطح شهرستان انجام دهند همچنین رزمایش مقابله با ویروس کرونا هفته آینده در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

اصغری افزود: دستورالعمل‌های بهداشتی و آموزشی و اقدامات پیش‌گیرانه و همچنین مدیریت افکار عمومی و جلوگیری از شایعات جهت‌دار دشمن بین مردم از طریق بروشور یا شبکه اجتماعی توزیع شد.

وی از آمادگی نیروهای پاسدار و بسیجیان در مبادی ورودی شهر خبر داد و گفت: این افراد به کمک نیروی انتطامی رفتند و در همان جا به عنوان سفیران سلامت بروشورهای بهداشتی هم پخش کردند.

اصغری در پایان گفت: ۱۰ هزار ماسک در حال تولید توسط بسیجیان و کارگاه‌های تولیدی تحت نظر ناظران و مسؤولان در حال تولید است.مطالب مرتبط با : 10 هزار ماسک توسط بسیجیان میاندورودی در حال تولید است
دیدگاه شما در مورد : 10 هزار ماسک توسط بسیجیان میاندورودی در حال تولید است

10 هزار ماسک توسط بسیجیان میاندورودی در حال تولید است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ