• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30564 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 28 اسفند 1398 - ساعت: 11:17

چاپ
توزیع 350 بسته معیشتی بین خانوارهای میاندورودی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود خبر داد

توزیع 350 بسته معیشتی بین خانوارهای میاندورودی


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود از توزیع 350 بسته معیشتی به ارزش تقریبی 35 میلیون تومان بین خانوارهای میاندورودی خبر داد.

به گزارش میانخبر، جعفر اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: طی روزهای گذشته و با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور بسیاری از مشاغل در کشور دچار رکود شدند و حتی برخی از خانواده‌ها و افرادی که دارای کارهای فصلی و روزانه بودند دچار مشکل شدند.

وی بیان کرد: سپاه میاندورود با کمک جمعی از خیرین میاندورود نسبت به تهیه 350 بسته معیشتی و توزیع آن بین خانواده‌های نیازمند شهرستان کرده که ارزش تقریبی این بسته‌ها 35 میلیون تومان بوده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود خاطرنشان کرد: سپاه میاندورود از ابتدا ورود کرونا تا امروز اقداماتی شامل توزیع 25 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده معابر در سطح شهرستان، تولید و توزیع 27 هزار ماسک، بکارگیری بسیجیان در خبازی‌ها جهت کمک به این واحدها و.... داشته است.

اصغری تصریح کرد: در حال حاضر نیز سپاه میاندورود با کمک خواهران بسیجی در حال تولید و دوخت 20 هزار ماسک در شهرستان است.

وی از خیرینی که تمایل به شرکت در این امر خدا پسندانه (تولید ماسک) دارند درخواست کرد که مبالغ خود را به شماره کارت 1636_5600_9917_6037 واریز نمایند.

اصغری در پایان تاکید کرد: خانواده‌ها در ایام عید سعی کنند دید و بازدید از اقوام را نداشته باشند و با استفاده از وسایل ارتباطی نسبت به این کار اقدام کنند تا از انتشار ویروس پیشگیری شود.مطالب مرتبط با : توزیع 350 بسته معیشتی بین خانوارهای میاندورودی
دیدگاه شما در مورد : توزیع 350 بسته معیشتی بین خانوارهای میاندورودی

توزیع 350 بسته معیشتی بین خانوارهای میاندورودی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ