• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30566 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 28 اسفند 1398 - ساعت: 11:48

چاپ
تحویل ۳ واحد مسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در میاندورود

در آستانه سال نو انجام شد:

تحویل ۳ واحد مسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در میاندورود


رئیس کمیته امداد میاندورود گفت: با همت جهادی نیکوکاران مسکن ساز سه واحد مسکن در آستانه سال نو به مددجویان تحت حمایت تحویل داده شد.

به گزارش میانخبر، سیدسلیم سیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: با همت جهادی نیکوکاران مسکن ساز سه واحد مسکن در آستانه سال نو به مددجویان تحت حمایت تحویل داده شد.

وی بیان کرد: برای ساخت این منازل 20 میلیون وام و 20 میلیون تومان بلاعوض به هر خانواده پرداخت شد و مابقی از سوی خیرین تامین شد.

رئیس کمیته امداد میاندورود از اجرای طرح جهاد نیکوکاری با هدف سلامتی مددجویان میاندورود خبر داد و گفت: با هدف صدقه برای سلامتی تمام مددجویان (سرپرست خانوار) تحت حمایت در قالب نذر سلامت برای مدت مشخصی بیمه عمر شدند.

سیدی تصریح کرد :خدمات درمانی، عمرانی، فرهنگی، اکرام ایتام، اشتغال، آموزش با موضوعات مختلف با رویکرد انقلابی در قالب برنامه‌های میدانی مانند کاروان جهادی، جهاد شناسایی، جهاد نیکوکاری و ... در راستای توانمندسازی و هدفمندسازی نیازهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در این شهرستان ارائه می‌شود.

وی با تقدیر از همراهی خیران و مردم نوعدوست میاندورود، خاطر نشان کرد: هزار و 760 خانوار در این شهرستان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.مطالب مرتبط با : تحویل ۳ واحد مسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در میاندورود
دیدگاه شما در مورد : تحویل ۳ واحد مسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در میاندورود

تحویل ۳ واحد مسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ