• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30572 - تاریخ انتشار : شنبه 09 فروردین 1399 - ساعت: 18:46

چاپ
پلمپ 30 واحد صنفی که دستورالعمل‌های قرنطینه را رعایت نکردند

فرمانده انتظامی میاندورود خبر داد

پلمپ 30 واحد صنفی که دستورالعمل‌های قرنطینه را رعایت نکردند


فرمانده انتظامی میاندورود از پلمپ 30 واحد صنفی که دستورالعمل‌های قرنطینه را رعایت نکردند خبر داد.

به گزارش میانخبر، علی داداش‌تبار در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهارکرد: طبق تصمیمات کشوری قانون منع تردد و قرنطینه اجرا خواهد شد و از تمام مردم تقاضا می‌شود که قوانین را رعایت و در منزل بمانند که در صورت عدم رعایت این موارد برابر قانون برخورد لازم انجام می‌شود.

وی افزود: بر طبق همین موضوع و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، به جز واحدهای صنفی ضروری اعم از نانوایی، قصابی، موادغذایی و... تمامی واحدهای صنفی دیگر باید بسته و تعطیل باشند که در صورت عدم رعایت واحد صنفی متخلف حداقل تا یک ماه پلمپ خواهد شد و جرائم دیگری نیز در انتظار آنها خواهد بود.

فرمانده انتظامی میاندورود خاطرنشان کرد: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح شهرستان، پلیس نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی میاندورود با گشت‌های مستمر خود در سطح شهرستان اقدام به تذکر به تمامی واحدهای صنفی غیرضروری کرد که بعد از این تعدادی از متصدیان واحدهای صنفی به تذکرات قانونی عمل نکردند که در همین راستا تعداد 30 واحد صنفی پلمپ شد و 50 واحد صنفی نیز تذکر دریافت کردند.

داداش تبار تصریح کرد: با استقرار ماموران راهنمایی رانندگی و همکاران پلیس راه، کنترل راه ورودی به شهرستان انجام می‌شود و تنها خودروهای بومی حق عبور و مرور از پلیس راه را دارند و از ورود خودروهای غیربومی جلوگیری می‌شود.

وی در پایان گفت: ماموران نیروی انتظامی در سطح شهرستان در حال گشت زنی و مراقبت هستند تا با جلوگیری از تجمعات غیرضروری و انجام شدن دستورالعمل‌های قرنطینه، بتوانیم جلوی شیوع ویروس کرونا را بگیریم.



مطالب مرتبط با : پلمپ 30 واحد صنفی که دستورالعمل‌های قرنطینه را رعایت نکردند
دیدگاه شما در مورد : پلمپ 30 واحد صنفی که دستورالعمل‌های قرنطینه را رعایت نکردند

پلمپ 30 واحد صنفی که دستورالعمل‌های قرنطینه را رعایت نکردند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ