• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30574 - تاریخ انتشار : دوشنبه 11 فروردین 1399 - ساعت: 00:58

چاپ
توزیع 800 بسته معیشتی بین نیازمندان و جامعه هدف میاندورود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود خبر داد

توزیع 800 بسته معیشتی بین نیازمندان و جامعه هدف میاندورود


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود از توزیع 800 بسته معیشتی بین نیازمندان و جامعه هدف میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر، جعفر اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به شیوع ویروس کرونا و مشارکت آحاد مردم برای مقابله با آن، اظهار کرد: بسیجیان میاندورودی نیز برای کمک به شکست این ویروس پای کار آمدند و با تولید اقلام بهداشتی و ضدعفونی کردن شهرها و روستاها در حال فعالیت برای نابودی این ویروس هستند.

وی به اجرای طرح قرنطینه اشاره کرد و گفت: بسیجیان میاندورودی با همکاری نیروی انتظامی و شورا و دهیاری‌ها اقدام به ایجاد ایستگاه کنترل ورودی و خروجی شهرها و روستاها کردند و در بعضی نقاط به وسیله دستگاه تب سنج، تست مربوطه نیز از افراد عبوری گرفته می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود، خاطرنشان کرد: بسیجیان و پاسداران در سپاه شهرستان میاندورود در جنگ بیولوژیک و میکروبی در مقابله با ویروس کرونا با حضور یک هزار و 700 بسیجی در قالب مدافعان سلامت، سفیران سلامت، ستاد پشتیبانی سلامت، ناظران سلامت در حال فعالیت هستند.

اصغری با بیان اینکه برای ضدعفونی و گندزدایی شهرها و روستاهای میاندورود 60 هزار لیتر محلول ضدعفونی توزیع شد، افزود: با استفاده از ظرفیت بسیجیان تعداد 36 هزار عدد ماسک تولید و به همراه بروشور آموزشی بین مردم شهرستان توزیع شد.

وی با اشاره به اجرای قرنطینه خانگی مردم و از بین رفتن درآمد کارگران فصلی و روزمزد و افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی، تصریح کرد: برای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر تعداد 800 بسته معیشتی بین جامعه هدف مشخص شده توزیع شد.

اصغری همچنین از توزیع دو هزار و 200 عدد اقلام بهداشتی خبر داد و گفت: با همکاری و فعالیت شبانه روزی بسیجیان، 15 هزار ماسک دیگر در حال تولید است تا بین مردم شهرستان توزیع شود.مطالب مرتبط با : توزیع 800 بسته معیشتی بین نیازمندان و جامعه هدف میاندورود
دیدگاه شما در مورد : توزیع 800 بسته معیشتی بین نیازمندان و جامعه هدف میاندورود

توزیع 800 بسته معیشتی بین نیازمندان و جامعه هدف میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ