• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30579 - تاریخ انتشار : سه شنبه 19 فروردین 1399 - ساعت: 23:22

چاپ
توزیع بسته‌های حمایتی با مشارکت فرهنگیان و دانش آموزان ویژه اقشار آسیب‌پذیر

مدیر آموزش و پرورش میاندورود خبر داد

توزیع بسته‌های حمایتی با مشارکت فرهنگیان و دانش آموزان ویژه اقشار آسیب‌پذیر


مدیر آموزش و پرورش میاندورود از اجرای مرحله نخست بسته‌های حمایتی ویژه اقشار آسیب پذیر در قرنطینه که از طریق مشارکت فرهنگیان و دانش آموزان میاندورودی در پویش "چشمه‌های مهربانی " تهیه شد خبر داد.

به گزارش میانخبر، حسین‌علی علیجانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: مرحله نخست بسته‌های حمایتی ویژه اقشار آسیب پذیر در قرنطینه که از طریق مشارکت فرهنگیان و دانش آموزان میاندورودی در پویش "چشمه‌های مهربانی " تهیه شد و امروز در بین مردم توزیع شد.

وی بیان کرد: این بسته‌های حمایتی در ۱۴ قلم در قالب بسته غذایی و بسته بهداشتی و شوینده‌ها با هماهنگی شبکه بهداشت شهرستان به ارزش بالغ بر 100 میلیون ریال توزیع شد.

مدیر آموزش و پرورش میاندورود با تشکر از همه معلمان، دانش آموزان و نگاه مهربان این عزیزان به هم نوعان، خاطرنشان کرد: اگر چه مدارس تعطیل است اما رسالت ما همچنان زنده و پایدار است و آموزش و پرورش علاوه بر رسالت آموزشی و تربیتی یک وظیفه فرهنگی و اجتماعی هم دارد.

علیجانی تصریح کرد: حضور معلمان و مشارکت خالصانه آنان در این حرکت پسندیده، نشان از نقش تربیتی آنان دارد و به نوعی، مهربانی را ترویج و نوع دوستی و محبت را به جامعه یادآور شدند.

وی افزود: مرحله دوم اقلام معیشتی و بهداشتی پویش چشمه‌های مهربانی با ارزش ریالی بیشتر در روزهای آتی آماده توزیع خواهد بود.

علیجانی در پایان گفت: همه اگر متحد و همراه باشیم مطمئنا بر مشکلات پیروز خواهیم شد و این ویروس را شکست خواهیم داد و برای همه مردم به ویژه برای پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و کسانی که در راه پیشگیری و مبارزه با این ویروس تلاش دارند سلامتی و تندرستی را آرزو می‌کنیم.مطالب مرتبط با : توزیع بسته‌های حمایتی با مشارکت فرهنگیان و دانش آموزان ویژه اقشار آسیب‌پذیر
دیدگاه شما در مورد : توزیع بسته‌های حمایتی با مشارکت فرهنگیان و دانش آموزان ویژه اقشار آسیب‌پذیر

توزیع بسته‌های حمایتی با مشارکت فرهنگیان و دانش آموزان ویژه اقشار آسیب‌پذیر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ