• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30581 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 11 اردیبهشت 1399 - ساعت: 16:10

چاپ
کارگر و کارفرما، لازم و ملزوم هم هستند/ برای ادامه فعالیت شرکت پارس کرم تمام تلاش خود را می‌کنیم

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میاندورود:

کارگر و کارفرما، لازم و ملزوم هم هستند/ برای ادامه فعالیت شرکت پارس کرم تمام تلاش خود را می‌کنیم


رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میاندورود با بیان اینکه کارگر و کارفرما، لازم و ملزوم هم هستند، گفت: کارگران این شرکت حق و حقوق طلب دارند اما با توجه به اینکه سرمایه گذار جدید وارد شد سعی کنید به مدیریت کمک کنید تا شرکت به فعالیت خود ادامه دهد.

به گزارش میانخبر، به مناسبت روز جهانی کار و کارگر روسای ادارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صنعت معدن و تجارت میاندورود به همراه رئیس سازمان تامین اجتماعی و معاون محیط زیست میاندورود از شرکت پارس کرم خزر میاندورود بازدید کردند و در جمع کارگران این شرکت حضور پیدا کردند.

انوشیروان عرب رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میاندورود در جمع کارگران و مدیران شرکت پارس کرم با اشاره به قدمت و جایگاه این شرکت در اقتصاد و تولید منطقه و کشور، اظهار کرد: این شرکت با توجه به همه مشکلاتی که در گذشته داشته است اما همچنان سرپا است و تنها تولید کنند بازیک کروم در خاورمیانه است.

عرب بیان کرد: این شرکت، شرکت خوب و قدری است و زمانی قوی می‌شود که نیروی خوبی داشته باشد.

وی با بیان اینکه کارگر و کارفرما، لازم و ملزوم هم هستند، خاطرنشان کرد: کارگران این شرکت حق و حقوق طلب دارند اما با توجه به اینکه سرمایه گذار جدید وارد شد سعی کنید به مدیریت کمک کنید تا شرکت به فعالیت خود ادامه دهد.

عرب تصریح کرد: تلاش ما همکاری با شما کارگران و مدیریت است چون اگر این شرکت سرپا بماند بسیاری از خانواده‌ها به واسطه فعالیت این شرکت روزی خواهند خورد.

سیدخلیل هاشمی رئیس صنعت، معدن و تجارت میاندورود نیز با تبریک روز کارگر به همه کارگران زحمت کش، گفت: مدیران این شرکت شاید روزی تعییر کنند اما کارگران آن دائم حضور دارند و باید از این سفره حمایت کنید تا از آن منتفع شوید.

هاشمی با بیان اینکه از مشکلات شرکت باخبر هستیم و سعی می‌کنیم شرکت فعال بماند، بیان کرد: کارگران از شریف‌ترین اقشار جامعه هستند که حیات جامعه مرهون تلاش و کوشش آنها است.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در جهان، افزود: کرونا هیمنه کشورهای بزرگ دنیا را به هم ریخت اما ما موفق بودیم و دلیل آن تلاش کارگران، همدلی و همکاری همه آحاد جامعه بود.

یادآور می‌شود شرکت پارس کرم خزر تنها تولید کننده سولفات بازیک کرم در خاورمیانه است که در تولید چرم به کار گیری می‌شود، همچنین در صورت بهره مندی از تمام واحدهای آن می‌توان سولفات سدیم، بی‌کرومات و اسیدکرمیک نیز در این شرکت تولید کرد.مطالب مرتبط با : کارگر و کارفرما، لازم و ملزوم هم هستند/ برای ادامه فعالیت شرکت پارس کرم تمام تلاش خود را می‌کنیم
دیدگاه شما در مورد : کارگر و کارفرما، لازم و ملزوم هم هستند/ برای ادامه فعالیت شرکت پارس کرم تمام تلاش خود را می‌کنیم

کارگر و کارفرما، لازم و ملزوم هم هستند/ برای ادامه فعالیت شرکت پارس کرم تمام تلاش خود را می‌کنیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ