• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30596 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 اردیبهشت 1399 - ساعت: 12:09

چاپ
عبادت باید ثمره و آثار بهداشت فردی، روحی و جسمانی داشته باشد/ حضور در مسجد مستحب و امروز وظیفه ما عمل به واجبات است

امام جمعه میاندورود:

عبادت باید ثمره و آثار بهداشت فردی، روحی و جسمانی داشته باشد/ حضور در مسجد مستحب و امروز وظیفه ما عمل به واجبات است


امام جمعه میاندورود با تاکید بر اینکه عبادت باید ثمره و آثار بهداشت فردی، روحی و جسمانی در پی‌داشته باشد، گفت: گرفتن روزه و نماز خواندن فردی واجب و حضور در مسجد مستحب است اگر با حضور در مساجد به جامعه آسیب وارد می‌شود مومنانی که عاشق مساجد هستند بدانند که امروز وظیفه ما عمل به واجبات است.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به انجام رزمایش کمک مومنانه در سطح کشور، اظهار کرد: مردم مازندران در انجام رزمایش کمک مومنانه و طرح مواسات سنگ تمام گذاشتند.

وی بیان کرد: تا زمانی که این ویروس وجود دارد و عده‌ای آسیب دیدند نیاز به استمرار کمک مومنانه حس می‌شود همان‌طور که در قرآن کریم هم به این موضوع اشاره شده است.

امام جمعه میاندورود با بیان اینکه حضرت علی(ع) در طول زندگی ۲۵ بار اموال خود را انفاق کردند، خاطرنشان کرد: مردم ایران هم علاقمند به انجام کار خیر هستند و ما هم این سیره را ادامه خواهیم داد در این مورد هم با لبیک به ندای رهبری با ویروس کرونا مقابله کردند.

محمدنسب درباره بازگشایی مساجد و اماکن مذهبی، گفت: در خصوص بازگشایی مساجد و اماکن مذهبی تابع پروتکل‌های بهداشتی هستیم، هر چه ستاد مبارزه با کرونا در بهداشت و درمان اعلام کند هنان است و باید قانون مدار باشیم و عقل حکم می‌کند که کوتاهی نکنیم.

وی با اشاره به اینکه در ابتدا شهرستان میاندورود کم خطر و دارای وضعیت سفید اعلام شد، افزود: همچنان افرادی در حال مراجعه هستند و آمارها نشان می‌دهد برخی از افراد هیچ علامتی ندارند ولی مبتلا به کرونا هستند به همین دلیل ما باید برای شکست این ویروس بهداشت فردی و فواصل اجتماعی هوشمند را رعایت کنیم.

امام جمعه میاندورود با تاکید بر اینکه عبادت باید ثمره و آثار بهداشت فردی، روحی و جسمانی در پی‌داشته باشد، گفت: گرفتن روزه و نماز خواندن فردی واجب و حضور در مسجد مستحب است اگر با حضور در مساجد به جامعه آسیب وارد می‌شود مومنانی که عاشق مساجد هستند بدانند که امروز وظیفه ما عمل به واجبات است.مطالب مرتبط با : عبادت باید ثمره و آثار بهداشت فردی، روحی و جسمانی داشته باشد/ حضور در مسجد مستحب و امروز وظیفه ما عمل به واجبات است
دیدگاه شما در مورد : عبادت باید ثمره و آثار بهداشت فردی، روحی و جسمانی داشته باشد/ حضور در مسجد مستحب و امروز وظیفه ما عمل به واجبات است

عبادت باید ثمره و آثار بهداشت فردی، روحی و جسمانی داشته باشد/ حضور در مسجد مستحب و امروز وظیفه ما عمل به واجبات است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ