• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30597 - تاریخ انتشار : دوشنبه 29 اردیبهشت 1399 - ساعت: 16:25

چاپ
فوت سه نفر از مددجویان تحت پوشش بر اثر ابتلا به ویروس کرونا

مدیر کمیته امداد میاندورود خبر داد

فوت سه نفر از مددجویان تحت پوشش بر اثر ابتلا به ویروس کرونا


مدیر کمیته امداد میاندورود از فوت سه نفر از مددجویان تحت پوشش بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میانخبر، سیدسلیم سیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: متاسفانه سه نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد در میاندورود بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست دادند.

وی بیان کرد: برای کمک به افراد متضرر از شیوع ویروس کرونا که درآمد خود را از دست داده بودند در مجموع 110 میلیون تومان کمک شد.

مدیرکمیته امداد میاندورود خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از شیوع این ویروس هشت هزار ماسک، هفت هزار لیتر مواد شوینده و ضدعفونی کننده بین مددجویان توزیع شد.

سیدی همچنین از توزیع دو هزار و 700 پرس غذای گرم خبر داد و گفت: با همکاری خیرین و کمیته امداد یک هزار و 200 سبد معیشتی تهیه و بین مددجویان توزیع شد.

وی با اشاره به ماه مبارک رمضان و برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد، افزود: فعالیت فرهنگی کمیته امداد به‌دلیل ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار شد و خواندن قرآن و آموزش نهج البلاغه و قرآن در این شبکه انجام شد.

سیدی با دعوت از خیرین برای کمک به افراد نیازمند، تصریح کرد: کمیته امداد در حد توان خود توانست کمک‌های نقدی و غیرنقدی به مددجویان تحت پوشش داشته باشد اما برای حمایت کامل از این خانواده‌ها نیازمند کمک خیرین هستیم تا بتوانیم از این دوره سخت شیوع ویروس کرونا عبور کنیم.مطالب مرتبط با : فوت سه نفر از مددجویان تحت پوشش بر اثر ابتلا به ویروس کرونا
دیدگاه شما در مورد : فوت سه نفر از مددجویان تحت پوشش بر اثر ابتلا به ویروس کرونا

فوت سه نفر از مددجویان تحت پوشش بر اثر ابتلا به ویروس کرونا تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ