• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30600 - تاریخ انتشار : شنبه 03 خرداد 1399 - ساعت: 15:13

چاپ
تهیه و توزیع 1540 سبد معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود خبر داد

تهیه و توزیع 1540 سبد معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود از تهیه و توزیع 1540 سبد معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه خبر داد.

به گزارش میانخبر، سومین مرحله رزمایش کمک مومنانه با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی میاندورود و دیگر مسئولان و مدیران و خیرین شهرستان در سالن 9 دی سپاه میاندورود و همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شد.

حسین منفردی فرماندار میاندورود در این مراسم با تشکر از همه ملت ایران که به پیشنهاد رهبری لبیک گفتند، اظهار کرد: مردم در این آزمون خوب درخشیدند و بسیجیان زحمت زیادی کشیدند و یکبار دیگر این نگاه الهی را تجلی کردند.

منفردی با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر، بیان کرد: این روز سمبلی بود که اراده، همت، ایمان و ولایت‌مداری مردم ایران در وجود رزمندگان تجلی پیدا کرد تا به استکبار جهانی که پشت رژیم بعث بودند ثابت کنند که ما مسلمانان تابع ولایت فقیه هستیم.

وی خاطرنشان کرد: همان‌طور که امام(ره) فرمودند که خرمشهر باید آزاد شود هیچ رزمنده‌ای چون و چرا نکرد و وظیفه خود می‌دانست که این دستور امام(ره) تحقق پیدا کند انشالله همچون گذشته اراده ملت ما در کنار هم تحت رهبری عالمانه مقام معظم رهبری آزادی قدس را جشن بگیریم.

جعفر اصغری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود نیز با بیان اینکه در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه 1540 بسته معیشتی با کمک مردم و خیرین میاندورود آماده شد، افزود: در مجموع در این مدت حدود شش هزار بسته معیشتی تهیه و بین جامعه هدف توزیع شد.

اصغری تصریح کرد: با کمک پایگاه‌های محلات و شوراها و دهیاران بانک اطلاعاتی از افراد آسیب دیده از کرونا تهیه شد و کمک‌های جمع آوری شده بین این خانواده‌ها توزیع شد و این خانواده‌ها جدای از کسانی بودند که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند.مطالب مرتبط با : تهیه و توزیع 1540 سبد معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه
دیدگاه شما در مورد : تهیه و توزیع 1540 سبد معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه

تهیه و توزیع 1540 سبد معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ