• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30607 - تاریخ انتشار : جمعه 23 خرداد 1399 - ساعت: 20:25

چاپ
دستگیری عاملان تیراندازی میاندورود در کمتر از 6 ساعت

فرمانده انتظامی میاندورود خبر داد

دستگیری عاملان تیراندازی میاندورود در کمتر از 6 ساعت


فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود از دستگیری عاملان تیراندازی این شهرستان در کمتر از 6 ساعت توسط پلیس خبر داد.

به گزارش میانخبر، سرهنگ علی داداش‌تبار با اعلام این خبر، گفت: در پی اعلام منابع و مخبرین یک مورد درگیری دسته‌جمعی که منتهی به تیر اندازی در محدوده روستای طبقده و منجر به مجروح شدن 13 نفر از عاملان حاضر در درگیری شده بلافاصله ماموران پلیس امنیت عمومی و انتظامی شهرستان به محل مورد نظر عزیمت و اقدامات لازم را در جهت شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان این جنایت به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی بیان کرد: بلافاصله ماموران انتظامی شهرستان موفق شدند با اشرافیت اطلاعاتی در کمترین زمان ممکن و در یک عملیات غافلگیرانه پلیسی متهمین مورد نظر را پس از شناسایی دقیق و زمانی که در مخفیگاهشان پنهان شده بودند قبل از هرگونه تحرک و اقدامی دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود خاطرنشان کرد: در این عملیات یک قبضه سلاح شکاری پنج تیرپران و تعدادی فشنگ و انواع سلاح‌های سرد نیز کشف شد.

داداش‌تبار با اشاره به دستگیری متهم در کمتر از 6 ساعت از وقوع جرم تاکید کرد: جامعه به هیچ وجه جولانگاه اراذل و اوباش و مجرمین نخواهد بود و پلیس با اینگونه افراد برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.مطالب مرتبط با : دستگیری عاملان تیراندازی میاندورود در کمتر از 6 ساعت
دیدگاه شما در مورد : دستگیری عاملان تیراندازی میاندورود در کمتر از 6 ساعت

دستگیری عاملان تیراندازی میاندورود در کمتر از 6 ساعت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ