• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 30610 - تاریخ انتشار : یکشنبه 25 خرداد 1399 - ساعت: 14:43

چاپ

سردار اشتری:

بخشی از آتش‌سوزی‌ها عمدی بود/ نفراتی بازداشت شدند


اقدامات خوبی در آتش سوزی ها صورت گرفت. بخشی از آنها غیرعمدی و تعدادی عمدی بود که در این رابطه نفراتی شناسایی و بازداشت شدند.

به گزارش میانخبر، سردار حسین اشتری در رزمایش ترافیکی تابستانه با عنوان "ارتقاء توان و تحرک عملیاتی پلیس راهور" با بیان اینکه بحث الکترونیکی کردن و هوشمندسازی ارائه خدمات در اولویت برنامه‌های نیروی انتظامی است، اظهار کرد: این موضوع را در پلیس راهور بیشتر از سایر پلیس‌ها نیاز داریم و البته گام‌های خوبی در این زمینه برداشته شده است.

رئیس پلیس کشور افزود: ارائه خدمات به مردم هر چه که از طریق سامانه‌های الکترونیکی و هوشمندسازی باشد، سرعت و دقت ما را افزایش می‌دهد. کار خوبی در زمینه نقل و انتقال خودرو انجام شده و به صورت آزمایشی در روز‌های آینده در شرق و غرب تهران اجرایی خواهد شد؛ اگر در زمینه هوشمندسازی کار به خوبی صورت گیرد، پیش‌بینی می‌کنیم بیش از ۸۵ درصد مراجعات مردم کاهش پیدا کند که هم برای مردم و هم برای کارکنان ما اثرات خوبی دارد.
این مقام ارشد انتظامی در پاسخ به سؤالی درباره ورود نیروی انتظامی به بروز آتش‌سوزی‌های متوالی در کشور، خاطرنشان کرد: هم نیروی انتظامی و هم دستگاه‌های مسئول در این حوزه حضور پیدا کردند و اقدامات خوبی در این رابطه صورت گرفته، بخشی از آتش‌سوزی‌ها غیرعمدی و تعدادی از آن‌ها عمدی بود که در این رابطه نفراتی شناسایی و بازداشت شدند.

اشتری در پاسخ به این سؤال که آیا پلیس بنابر درخواست سایر ارگان‌ها به مسئله گرانی مسکن نیز ورود پیدا خواهد کرد؟ گفت: شناسایی و برخورد با مفاسد اقتصادی، وظیفه ذاتی پلیس امنیت اقتصادی است، در جایی که متوجه آسیبی شویم، آن آسیب را به مسئولان مربوطه منعکس می‌کنیم و اگر فسادی در هر بخشی روی دهد، با هماهنگی دستگاه قضائی به مسئله ورود پیدا کرده و با آن فساد برخورد خواهیم کرد.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: در این مدت با راه‌اندازی پلیس امنیت اقتصادی، شاهد اثرات خوبی بودیم و امیدواریم با اقدامات بعدی و چند پرونده بزرگ که در اختیار داریم، با هماهنگی دستگاه قضائی خبر‌های خوبی را به مردم بدهیم.

وی درباره برنامه نیروی انتظامی برای کاهش تصادفات و جان‌باختگان سوانح رانندگی نیز متذکر شد: در ابتدا به مردم توصیه می‌کنم که به مصوبات ستاد ملی کرونا توجه داشته باشند، درباره فرهنگ ترافیک و رانندگی نیز از هموطنان می‌خواهیم که توصیه‌های پلیس راهور را مدنظر قرار دهند و با رعایت قانون راهنمایی و رانندگی شاهد کاهش تصادفات و جان‌باختگان سوانح رانندگی باشیم.

این مقام انتظامی، کاهش تصادفات و جان‌باختگان سوانح رانندگی را مستلزم همکاری تمام دستگاه‌ها مسئول و مردم با پلیس دانست و یادآور شد: به نظر می‌رسد مردم باید به بحث کرونا و سفر‌ها توجه بیشتری داشته باشند تا شاهد اثرات آن باشیم.


منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : بخشی از آتش‌سوزی‌ها عمدی بود/ نفراتی بازداشت شدند
دیدگاه شما در مورد : بخشی از آتش‌سوزی‌ها عمدی بود/ نفراتی بازداشت شدند

بخشی از آتش‌سوزی‌ها عمدی بود/ نفراتی بازداشت شدند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ