• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اسلاید شو

کد خبر : 30611 - تاریخ انتشار : یکشنبه 25 خرداد 1399 - ساعت: 14:49

چاپ
چرا سلبریتی‌ها خود را به نفهمی می‌زنند؟

عذر بدرتر از گناه هنرمندنمایان حامی منافقین

چرا سلبریتی‌ها خود را به نفهمی می‌زنند؟


هفته گذشته و برای چندمین بار، باز هم دسته گلی از سوی به اصطلاح بازیگران سینما و تلویزیون ایران به آب داده شد!

به گزارش میانخبر، هفته گذشته و برای چندمین بار، باز هم دسته گلی از سوی به اصطلاح بازیگران سینما و تلویزیون ایران به آب داده شد! ماجرا از این قرار بود که پس از اعلام خبر مرگ «شهلا صافی ضمیر» ملقب به مرجان، از خوانندگان و بازیگران فیلم فارسی‌های قبل ازانقلاب و از اعضای شناسنامه‎دار گروهک تروریستی منافقین، جمعی از قشون همیشه در صحنه سلبریتی‌های ایرانی در واکنش به این اتفاق، با ابراز همدردی و تاسف عمیق از این واقعه، پیام‌های تسلیت پُر سوز و گدازی را در فضای مجازی منتشر نمودند!

در این میان، نشریه مجاهد (ارگان رسمی اطلاع رسانی گروهک منافقین) با کنار هم قرار دادن تصاویر سلبریتی‌ها و هنرمندنمایانی که خود را شریک این مرگ دانسته اند، با تیتر «سوگ هنرمندان در مرگ بانو مرجان» از همدردی این جماعت به اصطلاح هنرمند تقدیر نمود!

جالب آنکه پس از انتشار تصاویر این عده بر روی نشریه گروهک تروریستی رجوی، و پس از فشار افکار عمومی نسبت به این اقدام سخیف و نابخردانه تعدادی از سلبریتی ها، اکثر قریب به اتفاق نامبردگان با اعلام بی اطلاعی از وابستگی شهلا صافی ضمیر با تروریست‌های منافق، سعی در مبرّا جلوه دادن خود در این قضیه داشتند. آنگونه مشخص است این ادعا از آن جهت نامربوط و عذر بدتر از گناه محسوب می‌شود که بعید به نظر می‌رسد پُرطرفدارترین سلاطین فضای مجازی که لحظه‌ای از کنش و واکنش نسبت به وقایع اجتماعی جا نمی‌مانند، از یک جستجوی مختصر درباره سوابق این بازیگر فیلمفارسی و سمپات منافقین عاجز بوده باشند!

از سوی دیگر، با مروری گذرا بر تصاویر و پُست‌های منتشره این بازیگران در صفحات شخصی‎شان در شبکه‌های اجتماعی درخواهیم یافت، بحدی تشت رسوایی اقدامات هنجارشکنانه اخلاقی و موضع گیری‌های سیاسی این قبیل هنرمندنمایان از بوم افتاده که اینگونه خودبه‎ندانستن زدن‎ها و اعلام برائت ها، نه تنها سبقه سیاه ایشان را پاک نمی‌کند بلکه تقویت کننده این ذهنیت خواهد بود که انزجارطلبی اخیر نیز نه از روی میل و رغبت و ناآگاهی واقعی، که بخاطر ترس از دست دادن ممر درآمد‌های نجومی در چارچوب قوانین جامعه هنری ایران انجام گرفته است.

این درحالیست که شگرد نخ نما شده «نادانی» و «بی اطلاعی» این جماعت پیشتر نیز در جریان قشون کشی انتخاباتی حمایت از دولت کلیدداران تدبیر و امید، عیناً تکرار شده بود و زمانی که مردم معترض در فضای مجازی، سلبریتی‌ها را به جهت اعلام موضع حمایتی از دولت بنفش مورد انتقاد شدید قرار می‌دادند، ایشان در پاسخ تنها به جهالت و پشیمانی خویش بسنده می‌کردند!


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : چرا سلبریتی‌ها خود را به نفهمی می‌زنند؟
دیدگاه شما در مورد : چرا سلبریتی‌ها خود را به نفهمی می‌زنند؟

چرا سلبریتی‌ها خود را به نفهمی می‌زنند؟ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ