• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30635 - تاریخ انتشار : یکشنبه 01 تیر 1399 - ساعت: 14:14

چاپ
رایزنی با بسیج سازندگی برای آسفالت جاده بالادست میاندورود

فرماندار میاندورود خبر داد

رایزنی با بسیج سازندگی برای آسفالت جاده بالادست میاندورود


فرماندار میاندورود از رایزنی با بسیج سازندگی برای آسفالت جاده بالادست میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر، حسین منفردی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به مشکلات روستاهای بالادست، اظهار کرد: لایروبی رودخانه برای جلوگیری از خسارت به زمین‌های کشاورزی، شن ریزی جاده بین مزارع و حل مشکل آب شرب سه روستا که در دست انجام است از جمله کارهای ما در شش روستای بالادست بوده است.

وی با اشاره به مشکل راه دسترسی این روستاها که راه شن ریزی است، افزود: زیرسازی و آسفالت جاده هزینه زیادی دارد و با توجه به شرایط اقتصادی دولت سعی کردیم این مشکل حل شود به همین منظور هماهنگی با بسیج سازندگی استان داشتم تا آنها بتوانند این کار را انجام دهند.

فرماندار میاندورود خاطرنشان کرد: به همراه مدیران شهرستان و مسئول بسیج سازندگی استان بازدیدی از جاده بالادست داشتیم و قرار شد کارشناسان بسیج سازندگی نیز از این مسیر بازدیدی داشته باشند تا تصمیم نهایی اتخاذ شود.

منفردی همچنین درباره حضور مردم در سواحل، گفت: به دلیل شیوع کرونا هنوز اجازه فعالیت به طرح‌های دولتی به صورت رسمی داده نشد.

وی تعداد طرح‌های دریا که عمومی باشند را در میاندورود محدود دانست و افزود: تنها یک طرح عمومی داریم که آنهم متعلق به سپاه است و قرارداد پیمانکار قبلی تمام شده و باید پیمانکار جدید مشخص شود.

منفردی تاکید کرد: به‌دلیل حضور مردم در مناطق ساحلی خارج از طرح، ناجیان غریق و ماموران نیروی انتظامی در سواحل حضور دارند و تا به امروز ناجیان توانستند دو نفر را نجات دهند.مطالب مرتبط با : رایزنی با بسیج سازندگی برای آسفالت جاده بالادست میاندورود
دیدگاه شما در مورد : رایزنی با بسیج سازندگی برای آسفالت جاده بالادست میاندورود

رایزنی با بسیج سازندگی برای آسفالت جاده بالادست میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ