• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 30706 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 تیر 1399 - ساعت: 11:00

چاپ

پرسپولیس چشم انتظار سقوط پیکان!


از مدت‌ها پیش مشخص شد یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس برای تقویت تیمش برای فصل آینده به دنبال جذب دو بازیکن تأثیرگذار پیکان یعنی شهریار مغانلو و سعید واسعی است.

به گزارش میانخبر، در صورت جدایی احتمالی بشار، یحیی، واسعی را برای جانشینی هافبک عراقی می‌خواهد و با توجه به اینکه استوکس و اوساگونا جایی در برنامه‌های گل‌محمدی برای فصل آینده ندارند، سرمربی سرخپوشان قصد دارد آقای گل فعلی لیگ برتر را به خدمت بگیرد.

پرسپولیس که در نقل و انتقالات نیم‌فصل هم به دنبال خرید مغانلو بود به دلیل مخالفت باشگاه پیکان با جدایی ستاره تیمش مواجه و این انتقال منتفی شد. از طرفی مغانلو و واسعی برای فصل آینده هم با پیکان قرارداد دارند و به همین دلیل جدایی آن‌ها به این آسانی نخواهد بود. پیکان که در حال حاضر با ۱۸ امتیاز در رده پانزدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد شانس اول سقوط به دسته پایین‌تر به حساب می‌آید و با توجه به دیدارهای باقی مانده شانس کمتری نسبت به سایر تیم‌ها برای بقا در لیگ دارد. از همین رو پرسپولیسی‌ها چشم‌انتظار اتمام لیگ و سقوط پیکان به لیگ دسته اول هستند تا با شرایط بهتری به سراغ جذب دو بازیکن کلیدی این تیم بروند. پرسپولیسی‌ها خوب می‌دانند در صورت سقوط احتمالی پیکان به لیگ پایین‌تر، مغانلو و واسعی علاقه‌ای ندارند که در لیگ آزادگان به میدان بروند و برای گرفتن رضایتنامه خود به باشگاه فشار می‌آورند. به همین دلیل اگر پیکان سقوط کند پرسپولیسی‌ها به مراتب کار راحت‌تری برای جذب مغانلو و واسعی در پیش خواهند داشت.مطالب مرتبط با : پرسپولیس چشم انتظار سقوط پیکان!
دیدگاه شما در مورد : پرسپولیس چشم انتظار سقوط پیکان!

پرسپولیس چشم انتظار سقوط پیکان! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ