• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اسلاید شو

کد خبر : 30721 - تاریخ انتشار : شنبه 21 تیر 1399 - ساعت: 14:26

چاپ
بدون تعارف با «روح‎ا... زم» و نام‎هایی که به زبان نیاورد!

خطر اپوزیسیون‎ داخلی و حکایت خنجر از پشت

بدون تعارف با «روح‎ا... زم» و نام‎هایی که به زبان نیاورد!


بدون تعارف بخش خبری بیست و سی صداوسیما، اینبار به سراغ «روح ا... زم» مدیر بازداشتی کانال تلگرامی آمدنیوز رفته بود و طی مصاحبه‌ای درباره روند فعالیت‌های براندازانه این عنصر ضدانقلاب، با او به گفتگو پرداخت.

به گزارش میانخبر، بدون تعارف بخش خبری بیست و سی صداوسیما، اینبار به سراغ «روح ا... زم» مدیر بازداشتی کانال تلگرامی آمدنیوز رفته بود و طی مصاحبه‌ای درباره روند فعالیت‌های براندازانه این عنصر ضدانقلاب، با او به گفتگو پرداخت.

این گفتگو اگرچه حاوی نکات برجسته بسیاری بود، اما مهمترین بخش را می‌توان آن قسمت از مصاحبه دانست که روح ا... زم در پاسخ به چرایی طفره رفتن از افشای اسامی راپورتچی‌ها و رابطین داخلی آمدنیوز، گفت: «من نمی‌خواهم واضح همه چیز را بگویم، چون پای یک تعداد اسامی وسط می‌آید که این نام‎ها، هم اسامی بزرگی هستند و هم صلاح به گفتن آن نیست؛ چراکه اگر نام‎شان برده شود ممکن است از من شکایت کنند و به تبع آن شکایت‌های دیگر هم از راه برسند.»!

نکته جالب توجه در این خصوص آن است که تا پیش از دستگیری روح ا... زم توسط اطلاعات سپاه پاسداران، بسیاری از تحلیلگران سیاسی و امنیتی، تفاسیر گوناگون و متفاوتی را از افشاگری‌های مندرج در کانال تلگرامی آمدنیوز علیه مقامات و شخصیت‌های مطرح در جمهوری اسلامی، عنوان می‌کردند. برخی از ضدانقلاب متوهم، نامبرده را نفوذی نظام در میان فعالین رسانه‌ای اپوزیسیون می‌پنداشتند و بعضی دیگر با توجه به دست اول بودن اسناد منتشره در آمدنیوز، همکاران داخلی زم را از صاحب منصبان ذی‎نفوذ درون حاکمیتی می‌دانستند؛ که با توجه به اعترافات نامبرده، گزینه دوم حقیقت داشته است.

اکنون، اما سوال اینجاست که به راستی بازو‌های داخلی این شبکه عنکبوتی رسانه‌ای اپوزیسیون در داخل ایران چه فرد یا جریاناتی بوده اند؟! طرفه آنکه ببینید جایگاه و قدرت نفوذی نشت‎دهندگان اطلاعاتی آمدنیوز تا چه اندازه‎ایست که مدیر بازداشتی آن نیز از ترس پیگیری‌های قضایی آتی، از بردن نام‎شان هراسناک بوده و معذور است!

در همین زمینه جواد کریمی قدوسی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در آبان ۹۸ پیرامون رابطان داخلی زم اظهار داشته بود: «دو نفر از خبرنگاران و ادمین‌های تلگرامی آمدنیوز که دستگیر شدند، اعتراف کردند با یکی از وزرا ارتباط مستقیم داشته و از وزیر وقت دیگری کمک مالی دریافت می‌کرده اند.»! به علاوه، این نماینده خانه ملت همچنین در توئیتی در مهرماه ۹۸ صراحتاً عنوان کرده بود: «‏نقش "ح-الف" مسئول اتاق عملیات روانی دولت در ماجرای ‎آمدنیوز باید مورد توجه قرار بگیرد.»!

با این همه، اگرچه بجز چند نام معدود، علناً هیچ اسمی از مرتبطین ذی نفوذ و صاحب منصب با آمدنیوز توسط دستگاه‌های امنیتی و قضایی منتشر نشده است، اما شناسایی این افراد نه تنها می‌تواند گره‎گشای بسیاری از فتنه انگیزی‌ها در داخل کشور باشد، بلکه معرفی این قماش از پشت خنجرزن به مردم، نقشه‌های شوم این مزدوران را نیز نقش بر آب خواهد کرد.مطالب مرتبط با : بدون تعارف با «روح‎ا... زم» و نام‎هایی که به زبان نیاورد!
دیدگاه شما در مورد : بدون تعارف با «روح‎ا... زم» و نام‎هایی که به زبان نیاورد!

بدون تعارف با «روح‎ا... زم» و نام‎هایی که به زبان نیاورد! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ