• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30755 - تاریخ انتشار : جمعه 27 تیر 1399 - ساعت: 15:09

چاپ
مسئولان زمینه اشتغال و ازدواج جوانان را فراهم کنند

امام جمعه میاندورود:

مسئولان زمینه اشتغال و ازدواج جوانان را فراهم کنند


امام جمعه میاندورود گفت: مسئولان زمینه ازدواج جوانان را فراهم کنند و سنگ زیر پای آنها نگذارند و تسهیلاتی در نظر بگیرند که برای آغاز زندگی جوانان به آنها کمک کند.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به 27 تیر ماه سالروز پذیرش قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل از سوی ایران، اظهار کرد: برای دنیا ثابت شد که در طول هشت سال از خود دفاع کردیم و برای همه آزادی خواهان دنیا مشخص شد که ایران از کیان خود دفاع کرد و حزب بعث متجاوز بود.

وی بیان کرد: امام(ره) برای مصلحت جامعه و اینکه نیروهای انقلابی در کنار هم باشند و کشور را پیش ببرند این قطعنامه را پذیرفتند چون مصلحت جامعه این بوده است.

امام جمعه میاندورود با اشاره به سالروز ولادت حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س)، خاطرنشان کرد: مسئولان زمینه ازدواج جوانان را فراهم کنند و سنگ زیر پای آنها نگذارند و تسهیلاتی در نظر بگیرند که برای آغاز زندگی جوانان به آنها کمک کند.

محمدنسب تصریح کرد: گرانی و نبود شغل مناسب باعث به تاخیر افتادن ازدواج جوانان شده است که اگر مدیریت نشود ناهنجاری‌های اجتماعی را به‌دنبال دارد.

وی همچنین به سالروز شهادت حضرت جواد(ع) اشاره کرد و گفت: دوران بسیار سخت، مشقت و پرفراز و نشیبی برای تشییع در زمان آن امام بود اما با مدیریتی که داشتند توانستند اسلام را به جهان بشناسانند.مطالب مرتبط با : مسئولان زمینه اشتغال و ازدواج جوانان را فراهم کنند
دیدگاه شما در مورد : مسئولان زمینه اشتغال و ازدواج جوانان را فراهم کنند

مسئولان زمینه اشتغال و ازدواج جوانان را فراهم کنند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ