• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30785 - تاریخ انتشار : سه شنبه 31 تیر 1399 - ساعت: 16:21

چاپ
معاون فرماندار میاندورود مشخص شد/ تغییر بخشداران مرکزی و گهرباران

پس از دو سال بلاتکلیفی

معاون فرماندار میاندورود مشخص شد/ تغییر بخشداران مرکزی و گهرباران


امروز بعد از گذشت دو سال خبر رسیده که محمدحنیف سورکی‌آزاد بخشدار فعلی گهرباران به‌عنوان معاون فرماندار میاندورود فردا چهارشنبه معارفه خواهد شد.

به گزارش میانخبر، دو سال قبل در چنین روزی ارسطو قادری فرمانداری میاندورود را ترک و محمدرضا غلامیان که معاون وی بود به‌عنوان سرپرست فرمانداری انتخاب و بعد از مدت کوتاهی علی غلامیان فرماندار میاندورود شد و غلامیان هم دیگر در میاندورود حاضر نشد تا از آن زمان تا به امروز جایگاه معاون فرماندار میاندورود خالی بماند.

امروز اما بعد از گذشت دو سال خبر رسیده که محمدحنیف سورکی‌آزاد بخشدار فعلی گهرباران به‌عنوان معاون فرماندار میاندورود فردا چهارشنبه معارفه خواهد شد.

البته خبر رسیده که بخشدار مرکزی نیز تغییر کرده و حمیدرضا نوکنده مسئول اجتماعی و انتخابات فرمانداری جای حجر عسگری را خواهد گرفت و عسگری به شهر خودش گلوگاه می‌رود و معاون فرماندار آنجا خواهد شد.

برای جانشینی سورکی‌آزاد در گهرباران نیز فردی به نام خلیلی که مسئول فنی فرمانداری نکا را برعهده دارد و از اهالی روستای حلمسر و ماکران میاندورود است درنظر گرفته شده است.

محمدحنیف سورکی‌آزاد و حجر عسگری با روی کار آمدن دولت روحانی به‌عنوان بخشداران میاندورود انتخاب شدند که سورکی‌آزاد از مهر 94 در این سمت حضور داشت.

مراسم تودیع و معارفه به‌دلیل شیوع ویروس کرونا و ملاحظات بهداشتی، فردا صبح بدون حضور مدیران شهرستان و تنها با حضور اعضای شورای تامین برگزار خواهد شد.مطالب مرتبط با : معاون فرماندار میاندورود مشخص شد/ تغییر بخشداران مرکزی و گهرباران
دیدگاه شما در مورد : معاون فرماندار میاندورود مشخص شد/ تغییر بخشداران مرکزی و گهرباران

معاون فرماندار میاندورود مشخص شد/ تغییر بخشداران مرکزی و گهرباران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ