• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 30805 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 02 مرداد 1399 - ساعت: 10:04

چاپ

شوخی پرسپولیسی‌ها با طارمی؛

با بنفیکا بستی، اشتباهی به پورتو نری؟!


طی روز‌های گذشته که بحث جدایی طارمی از ریوآوه و حضورش در پورتو یا بنفیکا بیشتر از قبل شده، بازیکنان پرسپولیس هم حسابی این موضوع را سوژه کرده‌اند.

به گزارش میانخبر، اکثر بازیکنان پرسپولیس همچنان با مهدی طارمی مهاجم ملی‌پوش کشورمان که عضو باشگاه ریوآوه پرتغال است، ارتباط صمیمانه‌ای دارند. طارمی رفیق‌باز است و از این‌رو، رابطه اش با تک‌تک همبازیان پیشین خود را حفظ کرده است. اتفاقاً برخی بازیکنان، یک گروه در یکی از اپلیکیشن‌های فضای مجازی ایجاد کرده‌اند و آنجا ارتباط‌شان را حفظ می‌کنند.

در همین راستا شنیدیم طی روز‌های گذشته که بحث جدایی طارمی از ریوآوه و حضورش در پورتو یا بنفیکا بیشتر از قبل شده، بازیکنان هم بیشتر با این سوژه شوخی می‌کنند؛ حتی یکی از پرسپولیسی‌ها در آن گروه نوشته: «مهدی جان می‌ترسم با بنفیکا قرارداد ببندی و از فردای آن روز به تمرین پورتو بروی!»

برخی بازیکنان هم اعتقاد دارند بهتر است همان ریوآوه بماند، چون در این باشگاه، همه پاس‌ها به مهدی می‌رسد و شانس گلزنی بهتری دارد، ولی در بنفیکا یا پورتو حتی اجازه پنالتی زدن هم به او نمی‌دهند.مطالب مرتبط با : با بنفیکا بستی، اشتباهی به پورتو نری؟!
دیدگاه شما در مورد : با بنفیکا بستی، اشتباهی به پورتو نری؟!

با بنفیکا بستی، اشتباهی به پورتو نری؟! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ