• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3085 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 مرداد 1393 - ساعت: 22:24

چاپ
از نبود سالن تا دزدیدن توپ ها!

ناگفته های مربی والیبال بانوان میاندورود :

از نبود سالن تا دزدیدن توپ ها!


یک مربی والیبال در میاندورود از کمبود امکانات و حمایت نشدن ها انتقاد کرد.

به گزارش میانخبر ، بهرامیان مربی والیبال که چند سالیست در این رشته مشغول فعالیت است در گفتگو با ما اقدامات رشته والیبال در میاندورود را تشریح کرد و گفت : در روستاههای اسرم، اسلام آباد، طبقده، لالیم، ماکران، بادله، دارابکلا و شهر سورک سه رده سنی بانوان مشغول فعالیت هستند .

مربی والیبال در میاندورود از تمرکز بر روی ورزش پایه در این رشته ورزشی اشاره کرد و گفت : در سال جاری دانش آموزان پایه سوم ابتدایی شروع کردیم و در رده نوجوانان در حال فعالیت هستیم.

وی از رشد و علاقمندی بانوان به این رشته ورزشی اشاره کرد و گفت : در اسلام آباد و سورک بخش نونهالان نیز راه اندازی شد.

بهرامیان با بیان اینکه برنامه ریزی های مدونی در راستای ورزش والیبال بانوان صورت گرفت خاطر نشان کرد : در گذشته فقط بازی می کردیم و برنامه مشخصی نداشتیم ولی در چند سال اخیر با برنامه ریزی های صورت گرفته سعی در انجام رسیدن به پله های موفقیت هستیم .

وی اضافه کرد : 3 نفر را در سال جاری برای آموزش مربیگری درجه 3 فرستادیم که موفق به دریافت آن شدند.

دبیر هیات والیبال شهرستان از حضور 6 مربی بانو با مدرک مربی گری در شهرستان خبر داد و افزود : ظرفیت بالایی در بانوان شهرستان وجود دارد و به منظور ارتقا داوری شهرستان 2 نفر را برای ارتقا درجه از 3 به دو معرفی کردیم که در حال آموزش هستند .

این مربی در ادامه از فقر امکانات برای ورزش بانوان در شهرستان گله کرد و گفت : مشکل ما سالن ها نامناسب و میله های بدون محافظ هستند و این تنها مشکل ما نیست و یک دفعه نیز توپ های ما را که مخصوص مسابقات بود را دزدیدند و لباس ورزشی، توپ، تور و وسایل دیگر را همه را خودمان تهیه می کنیم.

بهرامیان با اشاره به میزان استقبال بانوان در شهرستان به والیبال گفت : در سورک 60 نفر در 4 شیفت در اسلام آباد 25 نفر طبقده 25 نفر در زمینه والیبال فعال هستند.دیدگاه شما در مورد : از نبود سالن تا دزدیدن توپ ها!

از نبود سالن تا دزدیدن توپ ها! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ