• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 31062 - تاریخ انتشار : دوشنبه 03 شهریور 1399 - ساعت: 12:56

چاپ

رئیس پلیس بین‌الملل ناجا خبر داد

بازگرداندن یک متهم مالی به کشور


رئیس پلیس بین‌الملل ناجا گفت: پلیس بین الملل ناجا، در پی اعلام مقامات قضائی مبنی بر شکایت ۲۰ شهروند مالباخته، فردی را به اتهام صدور چک بلامحل، به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال، پس از هماهنگی‌های لازم با مراجع مربوطه داخلی و خارجی، به کشور بازگرداند.

میانخبر: رئیس پلیس بین‌الملل ناجا، از دستگیری و استرداد متهمی به اتهام صدور چک بلامحل به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال به کشور خبر داد.

به گزارش ایرنا، سردار هادی شیرزاد در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: پلیس بین الملل ناجا، در پی اعلام مقامات قضائی مبنی بر شکایت ۲۰ شهروند مالباخته، فردی را به اتهام صدور چک بلامحل، به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال، پس از هماهنگی‌های لازم با مراجع مربوطه داخلی و خارجی، به کشور بازگرداند.

وی ادامه داد: این متهم که با فریب هموطنان و صدور چک‌های میلیاردی، به یکی از کشور‌های منطقه متواری شده بود، با تلاش پلیس بین الملل، موضوع تحت تعقیب بین المللی وی به کلیه کشور‌های عضو اینترپل اعلام شد.

رئیس پلیس بین الملل ناجا گفت: پیگیری‌های مدام و ردیابی متهم توسط اینترپل تهران منجربه شناسایی محل اختفای نامبرده شد همچنین با همکاری مبادی دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران زمینه استرداد وی فراهم شد.

وی گفت: پس از پیگیری‌های مدام، در نهایت اینترپل کشور مربوطه با استرداد نامبرده موافقت و متهم متواری توسط تیم استرداد اینترپل تهران به کشور مسترد و برای طی مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شد.مطالب مرتبط با : بازگرداندن یک متهم مالی به کشور
دیدگاه شما در مورد : بازگرداندن یک متهم مالی به کشور

بازگرداندن یک متهم مالی به کشور تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ