• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31063 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 شهریور 1399 - ساعت: 00:15

چاپ
12 میلیارد تومان اعتبار میاندورود در سال جاری/ افتتاح 12 پروژه در هفته دولت

فرماندار میاندورود:

12 میلیارد تومان اعتبار میاندورود در سال جاری/ افتتاح 12 پروژه در هفته دولت


فرماندار میاندورود گفت: اعتبار سال جاری میاندورود 121 میلیارد ریال است که براساس پروژه‌ها و برنامه‌هایی که مدیران پیشنهاد کردند تقسیم کردیم.

به گزارش میانخبر، حسین منفردی در جمع خبرنگاران به مناسبت هفته دولت با بیان اینکه به‌دلیل مشکلات اقتصادی کشور نسبت به سال گذشته با کاهش اعتبار روبرو بودیم، اظهار کرد: اعتبار سال جاری میاندورود 121 میلیارد ریال است که براساس پروژه‌ها و برنامه‌هایی که مدیران پیشنهاد کردند تقسیم کردیم.

وی با تاکید بر اینکه یکی از عوامل مهم توسعه، راه‌های مواصلاتی است، بیان کرد: 12 و نیم درصد اعتبار شهرستان را به راه‌های روستایی اختصاص دادیم چون اولویت ما در شهرستان کشاورزی و گردشگری است و لازمه آن راه است.

فرماندار میاندورود به مشکل آب شرب شهرستان اشاره کرد و گفت: هم در تامین و هم در توزیع با مشکل روبرو هستیم و به‌دلیل نیاز شهرستان، 11/8 درصد اعتبار را به آب و فاضلاب اختصاص دادیم و انتظار داریم که اعتبارات استانی و ملی نیز در این رابطه جذب کنیم چون اعتبار شهرستان پاسخگوی نیاز ما نیست.

منفردی درباره مابقی اعتبارات شهرستان، خاطرنشان کرد: 10 درصد در بخش کشاورزی، 10 درصد در بخش طرح هادی روستایی، 9 درصد در بخش ورزش، 7 و نیم درصد به آموزش و پرورش، 5 درصد به بخش فرهنگی و چهار درصد برای لایروبی انهار و رودخانه‌ها در نظر گرفتیم.

وی از افتتاح 12 پروژه در هفته دولت خبر داد و افزود: افتتاح مرغداری 20 هزارتایی، بیش از پنج کیلومتر جاده بین مزارع، هشت پروژه در بخش افزایش و تقویت ولتاژ برق و طرح آبخیزداری از مهمترین این پروژه‌ها هستند.

منفردی در پاسخ به خبرنگاران درباره پروژه تعریض پل نکاچوب، خاطرنشان کرد: پل نکاچوب پروژه شهرستانی است و با وجود قرار گرفتن در شهر سورک مختص به آن نیست و محل تردد مردم گهرباران و هشت روستای بخش مرکزی است به همین دلیل 588 میلیون اعتبار برای اجرای آن تصویب کردیم و امیدواریم در زمینه تخصیص هم همکاری لازم انجام شود.

وی با اشاره به اینکه زیرساخت دستگاه‌های اداری در شهرستان دیده نشده و بسیاری از ادارت شهرستان به صورت نمایندگی فعالیت دارند و چارت سازمانی ندارند، تصریح کرد: برای استقرار بنیاد مسکن در شهرستان مشکل مکان داشتیم که این کار انجام شد و در حال تجهیز است و مدیر آن مشخص شده و در حال انجام استعلامات است.

فرماندار میاندورود در پایان با تشکر از خبرنگاران در انعکاس تلاش‌های مدیران و همچنین بیان مشکلات مردم، گفت: قلم خبرنگاران باید در مسیر حق طلبی حرکت کند، خبرنگاران باید مطالبه گر باشند اگر به حق مطالبه گری کنید جامعه سالم‌تر است.مطالب مرتبط با : 12 میلیارد تومان اعتبار میاندورود در سال جاری/ افتتاح 12 پروژه در هفته دولت
دیدگاه شما در مورد : 12 میلیارد تومان اعتبار میاندورود در سال جاری/ افتتاح 12 پروژه در هفته دولت

12 میلیارد تومان اعتبار میاندورود در سال جاری/ افتتاح 12 پروژه در هفته دولت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ