• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3110 - تاریخ انتشار : شنبه 25 مرداد 1393 - ساعت: 20:19

چاپ
دستگیری زن و شوهر مواد فروش در میاندورود

فرمانده انتظامی میاندورود خبر داد:

دستگیری زن و شوهر مواد فروش در میاندورود


فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود از دستگیری زن و شوهر مواد فروش خبر داد.

به گزارش میانخبر ، هادی نصیری در گفتگو با ما با بیان اینکه سوداگران و جنایتکارانی که جزء نفع خود به هیچ چیزی ایمان ندارند و همه چیز آنان در سود حاصل از تجارت مواد خلاصه می گردد از دستگیری زن و شوهری که اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان می کردند خبر داد.

وی افزود: متهم به نام "ا،ب" که به همراه همسرش اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان می کردند در حین توزیع مواد مخدر با یک دستگاه خودروی پراید توسط ماموران شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.

نصیری اظهار داشت: در بازرسی از خودروی متهمان 3 کیلو و 800 گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در داخل خودرو جاسازی شده بود کشف شد.

وی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند از مردم خواست برای مقابله با عاملان افیونی که برای رسیدن به اهداف سودجویانه خود همواره سعی در از بین بردن بنیان خانواده و نابودی جوانان این جامعه را دارند با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه و مسائل امنیتی را به مرکز فوریتهای 110 اطلاع دهند.

نصیری با بیان اینکه این دستگیری در طرح 48 ساعته ارتقا امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده انجام گرفت خاطر نشان کرد: با انجام این طرح 360 گرم گراس، 2 گرم شیشه کشف و 14 دستگاه موتور سیکلت توقیف و همچنین 9 نفر از فروشندگان و مصرف کنندگان مواد مخدر دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: اگر به آثار زیانبار اعتیاد به مواد مخدر توجه کنیم، با این حقیقت بسیار تلخ روبرو می شویم که وقتی یک فرد به این مواد خطرناک و نابودکننده گرایش پیدا می کند، سموم خطرناک و کشنده حاصل از استعمال مواد، در اعماق وجود او تاثیر می گذارد، نشاط و شادابی را از او می گیرد و به دنبال آن احساس کفایت و امنیت در وی نابود می شود.

 دیدگاه شما در مورد : دستگیری زن و شوهر مواد فروش در میاندورود

دستگیری زن و شوهر مواد فروش در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ