• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31135 - تاریخ انتشار : شنبه 15 شهریور 1399 - ساعت: 14:30

چاپ
علیجانی: مشخصه این دوره آموزش در شرایط بحران است

زنگ آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰_۱۳۹۹ در میاندورود نواخته شد؛

علیجانی: مشخصه این دوره آموزش در شرایط بحران است


مدیر آموزش و پرورش میاندورود گفت: مشخصه این دوره آموزشی، آموزش از ر اه دور و آموزش در فضای مجازی نیست بلکه این آموزش، آموزشی در شرایط بحران است.

به گزارش میانخبر، زنگ نمادین بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید با حضور محمدی نماینده مدیر کل و رئیس فن آوری اداره کل آموزش و پرورش مازندران، فرماندار، بخشداران و روسای ادارات میاندورود، خانواده شهدا و حضور دانش آموزان با رعایت پروتکل بهداشتی در مدرسه حضرت فاطمه الزهرا(س) نواخته شد.

حسین منفردی فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش در این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری سید الشهدا و تبریک به جامعه فرهنگیان و دانش آموزان گفت: دانش آموزان سرمایه‌های جامعه و آینده سازان این سرزمین و جوامع بشری هستند.

منفردی با بیان اینکه سال تحصیلی جدید با رویکردی جدید آغاز شد و تعلیم و تربیت دارای سه راس است بیان کرد: یک راس مثلث دانش آموزان و راس دیگر والدین دانش آموزان و راس سوم حاکمیت ( آموزش و پرورش ) است که اگراین سه راس همراه و هم فکر نباشند نمی‌توان به اهداف مد نظر رسید.

حسینعلی علیجانی مدیر آموزش وپرورش میاندورود در این مراسم تصریح کرد: بازگشایی مدارس زندگی دوباره‌ای به جامعه داد، امروز انرژی، شور و شعف در جامعه شنیده می‌شود.

علیجانی افزود: امسال هم با مدد همه مسئولین، بازگشایی مدرسه آغاز شد و زندگی در شرایط سخت را تجربه می‌کنیم، شرایطی داریم نه مثل سال‌های قبل، در کنار هم هستیم ولی فاصله بین ما وجود دارد و کرونا نشان داد انسان ها، باهوش و دانا در مقابل بعضی از بحران‌ها می‌توانند خود را نجات دهند.

وی تهدیدی را که در جامعه امروزی اتفاق افتاده را فرصت دانست و تاکید کرد: تهدید امروز باید عاملی شود برای تغییر در جامعه و آموزش و پرورش به این نتیجه رسید اگر چه ناخواسته در این فضا پرتاب شد، تغییر پلکانی را باید رها کند و با جامعه جهانی خود را وفق دهد و روش جدید در مسئله تعلیم و تربیت به‌وجود آورد و بتواند تغییرات را در موقع مقرر شروع کند.

علیجانی در پایان گفت: مشخصه این دوره آموزشی، آموزش از ر اه دور و آموزش در فضای مجازی نیست بلکه این آموزش، آموزشی در شرایط بحران است.مطالب مرتبط با : علیجانی: مشخصه این دوره آموزش در شرایط بحران است
دیدگاه شما در مورد : علیجانی: مشخصه این دوره آموزش در شرایط بحران است

علیجانی: مشخصه این دوره آموزش در شرایط بحران است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ